SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motykecd - moje zmagania z redukcją

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Wrzucam miche dzisiejsza:

13 marca 2013
Suma dobowa: 1721kcal, 130g (30%) białko, 61g (32%) tłuszcze, 173g (40%) węglowodany

Witaminki: omega, magnez
Warzywa: szpinak, czosnek, ogór świeży i kiszony, pomidor



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Cześć dziewczyny!

Dzisiejsza micha troche słaba, brakło mi troche białka które podbiłoby też kapke kalorie, ale nie jest źle

14 marca 2013
Suma dobowa: 1652kcal, 116g (28%) białko, 57g (31%) tłuszcze, 180g (44%) węglowodany



Witaminki: omega, magnez
Warzywa: szpinak, czosnek, ogórek kiszony, rzodkiewka, fasolka szparagowa zielona
Jeszcze apropo michy to ta oliwa to była gdzies tak z godzine po obiadu bo zapomnialam o niej noi kolacja zjedzona dopiero co, przed 22 (już mi sie nie chiało zmieniać )


Trening:
10 min orbi rozciąganie i ćwiczenia (nie dałam rady aero po siłowym, raz że czas mnie gonił bo dziś u nas sajgon na drogach i na siłownie jechałam ponad poł h, gdzie normlanie zajmuje to 5 min.. śniegu dawalilo nie wiadomo skąd ani po co.. a pozatym nogi z waty, jak wracałam do szatni to sie uginały pode mną, fajne uczycie ):



1. Będe cały czas walczyć o 6kg
2. Ostatnia seria to mega walka
3. 36 kg jest za cięzkie, nie dociągam do klatki tylko do połowy twarzy wiec jak narazie odpada
4. ostatnia seria ciężko, ale na nastepnym treningu spróbuje z 6walczyć
5. ok
6. Za niedługo zrobie te 7kg, a co!
7. W tym wypadku 36 kg tez zdecydowanie za dużo..
8. Pierwsze 2 serie zrobiłam bułgary, przy drugiej było mocno! ale nie jestem pewna techniki, poza tym nie mogłam sobie wyczaić odpowiedniego miejsca i albo mnie stopa uwierała, albo się ześlizgiwała.. w 3 serii zrobiłam wypady +10kg (po 5kg na ręke) tutaj tez nie jestem pewna co do techniki, niby proste ćwiczenie no ale.. w niedziele poprosze mego chłoga żeby mi porobił filmiki i wrzuce to bedziecie sie mogły troche pośmiac ale pomijając to wszytsko nogi miałam jak z waty
9. Marnie to widze, może tutaj też jakieś przysiady w zamian zapodam?
10. po drugiej serii totalnie mi siły odeszły, nie mam pojęcia co sie stało, nie mogłam ruszyć zadnym większym cieżarem, ledwo tym zrobiłam, normalnie porażka...
11. ostatnia seria ledwo..
12. Cały czas sposobem czarnego kota tylko przerzuciłam się na step przez co rozciągam łydy w dól i koncówke ledwo robie


Pytanko: Czy trening jest ok? taka progresja może być czy za słabo? Wiem że aero marnie - to będę zmieniać bo wiem że musze, ale chodzi mi o siłowy, ostatnio jakos tak stoje z ciężarem i nie daje rady więcej (przynajmniej w niektórych ćwiczeniach)




Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-14 22:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Cześć dziewczyny!

Jak tam u was pogoda? U mnie powrót zimy, normalnie masakra jakaś
Ide zaraz troche łopatą pomachać coby mamuśce przyjemność zrobić, wróci z pracy a tu pięknie odśnieżony podjazd do garażu no chyba że znowu zasypie bo jak na razie to nie przestaje padać...

Pochwalę sie jeszcze że zakupiłam nową wage bo stara nie dośc ze stara jak sie okazało troche zawyżała wage... i z tego wynika że czasem jak sobie ważyłam makaronik to zamiast 70g miałam 65-67g.. ale kosmicznej różnicy nie ma na szczęście. Teraz nowa waga śmiga więc bedzie wszytsko elegancko, a co!

A no i czuje te wczorajsze przysiady! i wiecie co? Fajne uczycie! Chyba zaczne je sobie w domu trzaskac tak hobbystycznie

Ale do rzeczy: micha na dziś

15 marca 2013
Suma dobowa: 1699kcal, 128g (30%) białko, 59g (31%) tłuszcze, 176g (41%) węglowodany

Witaminki: omega, magnez
Warzywa: szpinak, czosnek, sałata lodowa, ogórek, pomidor, papryka, rzodkiewka, cebula czerwona


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Jednak zestawienie dzisiejsze mi sie minimalnie pozmieniało, w 2 posiłku wkradło mi sie trochę wiecej fety rozkład wygląda tak:
15 marca 2013
Suma dobowa: 1720kcal, 129g (30%) białko, 60g (31%) tłuszcze, 176g (41%) węglowodany


Dużej róznicy nie ma ale zawsze pare kcal wiecej hehe

A pokaże Wam też co dziś sobie wsunęłam, a co! same pyszności i ledwo sie na talerzu zmieściło



No a pozatym po ok. 40-50 minutowym odsnieżaniu rozbolały mnie plecy i stwierdziłam że tyle na dzis śniegu po kolona albo i więcej także troche na tej łopacie podźwigałam (spociłam sie przy okazji też) dobrze że sie szalikiem wyobwijałam hehe



Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-15 18:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
trochę CI się ten cycek "przyrumienił"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
to nie cycek sie przyrumienił tylko szpinak na zdjęciu tak jakos czarno wyszedl ale nie był spalony hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Cześć dziewczyny

Dzisiejszą rozpiske pozwole sobie podzielić na 2 posty żeby się w tym wszytskim nie pogubić bo bedzie troche

Najpierw wrzuce michy.

16 marca 2013
Suma dobowa: 1508kcal, 128g (34%) białko, 43g (26%) tłuszcze, 160g (42%) węglowodany

Podsumowanie troche na oko. Wieczorem moj chłop mnie na kolacyjke zaprosił z okazji rocznicy naszej także nie wypadało odmówić tak jak widać były zmieniaczki "pieczone"(podejrzewam że w oleju) i polędwiczki z duszonymi warzywami w sosie (zapewne napakowanym mąką albo innymi zagęszczaczami) także jakieś niezdrowości się na pewno wkradły, ale ogólnie jedzonko pychotka


17 marca 2013
Suma dobowa: 1727kcal, 135g (31%) białko, 59g (31%) tłuszcze, 175g (41%) węglowodany

Warzywka" sałata lodowa, pomidor, papryka, ogórek, pieczarki, cebula czerwona, czosnek
Witaminki: omega, magnez


18 marca 2013
Suma dobowa: 1750kcal, 132g (30%) białko, 60g (31%) tłuszcze, 180g (41%) węglowodany

Warzywa: ogórek, pomidor, pieczarki, czosnek
Witaminki: omega, magnez


Wrzucam też tabelke z wymiarami.. Zaczynam łapać doła normalnie.. wiem wiem potrzeba czasu i w ogóle.. Ale takie obrazki działają raczej demotywująco Może coś powinnam zmienić? Tylko co?





Też nie możecie wrzucać kilku zdjęć na raz?

Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-18 15:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
A teraz moje wypociny z treningu.

Ogólnie chyba nieźle mi poszlo, po rozgrzewce 10 min na orbim myślalam że zejde z tego świata (sapałam jak jakiś słoń..), rozciąganie, ćwiczenia, i na koniec bieżnia 15 min z nachyleniem 10-15 i prędkość 5-6.




1. dałam rade całą seria machnąć 6kg co prawda ostatnie powtórzenie marnota co widać na filmiku



2. Następnym razem walcze z 9kg!



3. Chłop mój twierdzi że mam za duży ciężar i robie źle, wsumie jak ten filmik zobaczyłam to chyba ma racje..



4. poszło 6kg! miny moje bezcenne



5. jest ok
6. 7kg zaliczone! cop rawda troche naciagnięte ale jest



7. Nie poderwe się na 36kg.. dołożyć powtórzeń jak nie daje rady z kg ?



8. myśle że moge dołożyć troche i tak zrobie nastepnym razem. a jak technicznie?



9. może nastepnym razem zrobie te 36kg do konca..
10. ostatnie powtórzenia ciężko
11. tutaj też cieżko
12. Robie na stepie i ciężko jest


To chyba tyle. Prosze się nie śmiać za bardzo



Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-18 16:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Micha wczorajsza:

19 marca 2013
Suma dobowa: 1734kcal, 135g (31%) białko, 57g (30%) tłuszcze, 183g (42%) węglowodany

Warzywa: ogórek zwykły, kiszony, pomidor
Witaminki: omega, magnez



Pytanko. Nerkowce moge jesc? cze lepsze włoskie? Albo np laskowe?


Trening: 10 min rozgrzewki na orbim, znowu mnie poskładało, zasapałam sie, aż mnie płuca bolały.. rozciaganie i ćwiczenia. Wczoraj bez aero na końcu bo mnie buty obtarły że aż mi się cieżko chodziło pomiędzy maszynami...



Ponawiam prośbe o sprawdzenie filmików i uwagi(bo na pewno takie będą) co do techniki. Noi jak z tą progresją? Tak jak sobie robie jest ok? czy coś zmienić? dołożyc powtórzeń tam gdzie nie dzwigne wiecej?

ZAstanawiam się nad zmneijszeniem wegli. Jak w tym tygodniu wymiary nie drgną to utne może do 160?



Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-20 12:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7459
Wrzucam michy:

20 marca 2013
Suma dobowa: 1697kcal, 129g (30%) białko, 59g (31%) tłuszcze, 173g (41%) węglowodany

Witaminki: omega, magnez
Warzywa: ogórek świeży, kiszony, pomidor




21 marca 2013
Suma dobowa: 1704kcal, 130g (31%) białko, 59g (31%) tłuszcze, 175g (41%) węglowodany

Witaminki: omega, magnez
Warzywa: ogórek świeży, kiszony, pomidor, pieczarki, papryka, cebula



22 marca 2013
Suma dobowa: 1766kcal, 129g (29%) białko, 62g (32%) tłuszcze, 173g (39%) węglowodany

Witaminki: omega, magnez
Warzywa: ogórek świeży, kiszony, pomidor, pieczarki, papryka, cebula





Kolo 15-16 siłownia więc wieczorem napisze jak sie dzis bawilam




Zmieniony przez - motykecd w dniu 2013-03-22 11:47:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT- Zachara

Następny temat

DT / Pomoc? / Start walki o lepsze jutro...

WHEY premium