SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono, CP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1333
3 dni temu skonczylem cykl mono 6tyg, ile przerwy mam sobie zrobic? kiedy zaczac CP -jest kupiony i lezy na półce, az prosi sie o to by go w siebei wpakowac... 10g to płaska łyzka do zupy? czy Cp duza puszka i 100 tabletek mono starczy na cykl? czy po jablczanie powinienem sie spodziewac wiekszego przyrostu sily niz po mono? czy da sie zaobserwowac wiekszy przyrost masy miesniowej po 1 cyklu CP? czy do CP dokupic cos? czy raczej stosowac samo cp + mono? Dziekuje za odpowiedzi ktore nagradzam SOGIEM

pozdrawiam was

chce ćwiczyć, ćwicze i chce wreszcie zobaczyć efekty!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30475
Powiem Ci tak wlasnie szamie 3 tyg cp i narazie jest**** warte !! To jest moja opinnia inni sobie chwala Cp ale nie ja ! Co do twojego pytania to jak juz masz Cp to dokup sobie do tego jeszcze jedna mala puche i zrob sobie na nich cykl ! Dokup sobie apteczne zma i bedzie dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8804
mozesz dokupic carbo/tauryne w mega capsach/zma czy wiekszy przyrost sily i masy hmm roznie moze byc napewno nie najdziesz tak woda jak po samej mono, pozdro

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46029
ja skonczylem wlasnie 3 tydz cp+mono i jestem kile zaskoczony,waga ajkies 2 kg do gory i sla poszla dosc znacznie,dobra pompa na treningu.Niedawno skonczylem cykl z SAA i moim celem bylo zminimalizowanie spadkow a tu prosze taki surprise
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 7171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74292
powiem tak:nie ma abona nie ma soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46029
ej wogole to ja mialem napisac to w innym temacie nie tutaj