SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej - było mono; mono + cp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 25 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36794
Tak jak wyżej w temacie. Po około pół roku jestem po dwóch cyklach. Pierwszym w swoim życiu na mono vitala z dextrozą i drugim na resztce mono z cell pumpem. Trzeba już powoli myśleć na co zbierać pieniądze podczas wakacji i z czym ruszyć od września/listopada. Co mogę dobrego wybrać na trzeci i czwarty cykl? Co da najlepsze efekty?

Zmieniony przez - phml w dniu 2007-05-26 22:46:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3138
Mozesz wziasc CP+XP oraz tradycyjnie w uzupelnieniu diety carbo i bialko!
Mozesz dorzucic omega 3, ZMA i witaminki!

Tylko pamietaj podstawa to dieta i solidny trening!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16713
czy wezmiesz mono czy XP czy inne cudo
i tak efekt bedzie taki sam/podobny

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19672
Proponowałbym XP+KA lub HP+KA a najlepiej XP+HP oraz oczywiście ZMA, omege, witaminki i dla uzupełnienia diety gainera np.Gain bolic 6000 bądź jakieś białko.POZDRO!

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 981 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7373
xp przereklamowany jak dla mnie , jesli masz kase wal hp noz

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 25 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36794
Zostaje przy jakimś lekkim mono na pierwszy cykl zimą żeby nabrać trochę siły i później masówka na XP i Ka. Hp i NOZ'a może na nastepny sezon wybiore, myślę ze to jeszcze za mocne a nie chce żeby kopnęło od razu. Chce stopniowo rozpędzać sie z kretą i odżywami. Później nic na mnie nie bedzie już działało , albo będę musiał brać tyle... za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 714
NANOX9 !!!!

Dziekuję Bogu z to, że stworzył ten sport.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3102
Może Shock + Storm

Bądź:
Horse Power + xPand

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11087
Później nic na mnie nie bedzie już działało

Gów** prawda. Takie myślenie napewno ciebie daleko zaprowadzi

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
walnij sobie 2 x cp, do tego zma, lecytynkę, dobre odżywianie, ew. odżywkę i napewno będzie dobrze szło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Salaros - spoko, wszystko w swoim czasie. W sezonie zimowym przyjdzie czas na XP i Ka, na nastepny na HP, Noz'a, Storma lub na coś na co nazbieram troche floty :)

Zmieniony przez - phml w dniu 2007-05-28 21:29:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

jakie suplementy ?

injelly