SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje słowo o kulturystyce by zabisko

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3033

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
nic nie robione pod publikę !!!
moje prywatne zdanie .
bo nie patrząc co sądzę o koksie to jeszcze mało napisane ale taka jest prawda znam tego kolesia i sporo czytam na forum wiec ....

mile widziana krytyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Wielu pospolitych nie ćwiczących ludzi ocenie kulturyste jako idiote kretyna oraz karkowca .

A co z Tymi ktorzy Cwicza tylko po to by rozje*ac komus łeb??

I nie chodzi mi tu o fighter'ow...
Sam musisz przyznac ze nie wszyscy sa tacy "grzeczni" i nie kazdy postepuje tak jak Ty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ale tak nas oceniają ci co nie ćwiczą zapytaj sie kogoś kto nie ćwiczy aby sie zapytał innych .


mnie nawet nauczycielka wf szufladkuje bo cos tam przypakowałem i od razu ze biorę koksy mi powiadziała na wstępie .tu cytat

"zobaczysz za parę lat co ci to zrobi " itp




A co z Tymi ktorzy Cwicza tylko po to by rozje*ac komus łeb??
tacy sie też zdarzają i nic na to nie poradzisz kulturystyka to piękny sport ale i ma swoje cienie .


Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-04-20 21:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
pomijając błędy

wyidealizowane to wszystko

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
j/w....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1426
Ci co ćwiczą by rozwalić komuś łeb- ktos powyżej napisał.

No to Ci co trenują np strzelectwo- co z tymi co trenują po to by lepiej strzelać do ludzi? Od razu wszyscy strzelcy są źli? Nie sądzę. Niechlubne wyjątki są wszędzie ale generalizacja nic nie daje.

BTW za "zakładasz 100 i robisz czysto technicznie aż z sztangi blask emanuje" masz soga, dobry tekst. ^^

Wszystko, co nie jest zakazane, jest konieczne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
do soxxxa, troche zlapalem cie za slowka.Bo uznalem kulturyste jako sportowca występującego na zawodach.A nie osobnika ktory sobie rozbudowuje gorset mięsniowy.A tak ogolnie to kulturysta przejmuje właśnie taki styl życia.Tzn. ze cały swiat się kręci wokol rozbudowy mięśni.Ale ot tak sobie tego nierobi.Występy na zawodach i gruba kasa to jest główne źródło utrzymania.Wydaje mi się ze tak poza sezonem to tracą trochę formę,lubią dać sobie ostro w palnik.Są tylko ludźmi,nie.A forme do zawodow mozna zawsze zrobic.

Według mnie osobe ćwicząca na silce raczej niemozna nazwac kulturysta,to tak jak chlopaczkow pykajacych sobie w gale za smietnikiem nazwać pilkarzamy.Choc być moze kiedyś nimi zostana,jak i osoby cwiczace na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
fajne ale krotkie, dobry tekst z zestawem

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Pytania dobre przemyślenia średnie.Czyta się ok tylko masa błędów i zły układ wyrazów. Popraw to wszystko i będzie w miarę fajne czytadło.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Jezi Tak własnie to jest ich głowne zrudło dochodów czyli ich całe zycie bez tego by nie zaszli daleko kazdy sam sobie obiera tor w zyciu i nim podaza do celu.

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aparat do pomiaru tkanki tłuszczowej

Następny temat

KLATKA PIERŚIOWA - PYTANKO

WHEY premium