SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleko zamiast twarogu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
witam, w każdym planie na masę widać twaróg, zwykle przed snem, ale problem w tym, ze na widok sera bialego bierze mnie na wymioty, kiedys probowalem jesc na sile, z zamnknietymi oczami i dodatkami hehe, a i tak mnie porzygalo,, jak wiadomo ser robimy z mleka, wiec czy zamiast sera mozna wypic dodatkowe 2-3 szklanki mleka? ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
jesli chodzi konkretnie przed snem to nie bo mleko ma laktoze niepotrzebna na noc

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Nie ma mowy. Musisz się przełamać, ja też mam problem ze jedzeniem twarogu dlatego zapijam go herbatą ;)

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
dodaj jajko ubite

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
dodaj do niego troche szczypiorku oraz rzodkiewki a przejdzie Latwiej jest juz tunczyka, 2 lyzki polknac odrazu i po sprawie

Jeszcze latwiej jest kupic sobie odzywke

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nie mam problemu z twarogiem ale odkryłem że o dziwo jest on zaskakująco smaczny z różnymi sosami np. sos boloński z mięsem (pudliszki). Na diecie z twarogiem stosowalem takie cos jako urozmaicenie bo od samego twarogu juz sie faktycznie chcialo zygac Ten sos ma bardzo malo kal i dobrze wchodzi z twarogiem. Na kanapce albo po prostu z nim zmieszany... tzn dajemy sos i twarog na patelnie i podgrzewamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
nie dawaj zadnych sosow i to jesczse ze sklepu sama chemia daj soli oliwy zagryzaj chlebem i jedz

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pershingp jaka chemia?? czytałeś w ogóle skład tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Najczesciej zawieraja ok 10% cukrow prostych, wiec zdecydowanie lepiej zrobic samemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Wlasnie zagryzanie chlebem na noc mija sie z celem

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
no ok moze z chlebem to njie za bardzo ale jak ma nie jesc twarogu to juz lepiej niech z chlebem zapycha a co do sosow to wlasnie Tobie Kalgan radze poczytac sklad

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low-carb vs. dieta białkowo-weglowodanowa

Następny temat

Proszę o ocene i poprawki.

WHEY premium