SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serek wiejski zamiast twarogu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3606
Witam! Co sądzicie o tym zeby posiłek przed snem zamiast twarogu zastąpić serkem wiejskim ,bo juz mi twaróg nie wchodzi a serek lepszy. Czy jest to dobre rozwiazanie taki serek ma 11b5t2ww
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Myśle że jest to dobre rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ok. sam swego czasu jadłem 1 dziennie.
ale oczywsciei lepiej chydy ser biały.
cóz...nie zawsze sie da.
jest to dobra alternatywa.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5980
A nie lepiej odzywke bialkowa przed snem??Ja tak jade caly czas,i mozesz sobie smaki zmieniac.Nawet chyba taniej cie to wyjdzie niz codziennie jeden serek.

Zmieniony przez - gipsy26 w dniu 2007-03-24 15:39:32

Fight solve everything!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
no nie wiem czy taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
A nie lepiej odzywke bialkowa przed snem??Gipsy, a nie uwazasz, ze tam gdzie jest mozliwosc powinnismy czerpac mikro/makroskladniki z naturalnych zrodel??
Popza tym w nabiale masz kazeine, ktora na noc bardzo wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
eva w odzywce tez moze byc kazeina.
gipsy...kiepska rada)
zdecydowanie lepiej jesc zdrowo niz odzywkowo. poza tym niektórzy jednak bardziej lubia serek wiejski niz odzywke:)
mowa tuta tez o nieprzewidywalnych przypadkach kiedynagle niemasz co zjesc:) no i wiejski jest gites:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5980
W sumie to tez zalezy kto jaki ma cel,ja jestem na redukcji tak ze samo bialko jest dla mnie najlepsze.

Fight solve everything!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
niestety nie moge sie spierac choć i tak polecac bede ser na noc zamiast białka z odzywki...
ale niedługo sam zakupie białko i dorzuce do diety:(((

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
hehe serek wiejski jest super sprawa, wiadomo, Twarog lepszy bo ma dwa razy wiecej bialka...

Sojego czasu jak chodzilem gdzies z kumplami do parku wieczorem posiedziec, oni wyciagali sobie po browarku, a ja... serek wiejski i lyzeczke

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
serek b.dobry jest, aczkolwiek jesli nie jest to okres masowania, warto odsaczyc śmietankę,niestety kaloryczna bardzo, ale jakze smaczną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o weglowodanyw diecie

Następny temat

Redukcja wagi - bieganie z pulsometrem

WHEY premium