SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mieszanie sterydow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
poszukaj odpowiedzi....... wielokrotnie był poruszany ten wątek

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wam powiem ze Libol orginalny w polsce baaaardzo ciezko znalezc (jest drozszy o jakies 40zl i dlugo sie czeka). Ja jestem na cyklu z libolu i jestem zadowolony- tez mam podrobke(ma hologram :D a jest podrobka)ktora zostala wyprodukowana w pewnym polskim nadmorskim miescie ale znajduje sie w niej nandrolon i dziala.

Zmieniony przez - nasa85 w dniu 2005-08-13 12:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
piszesz ze masz 40 w lapie i dziwisz sie ze rece wygladaja jak patyki? Masz 193 cm wzrostu. 40 to malo nawet przy wzroscie 170. Poza tym jesli juz ktos jest maniakiem obwodow to moim zdaniem powinno sie mierzyc na dobrej rzezbie a nie na smalcu. Znam gosci co podniecaja sie ze maja w lapach po 50 tylko ze na takim smalcu ze ich ramiona zlewaja sie z naramiennymi.

Ps. Popracuj nad barkami bo cie kaptur niedlugo zakryje zdrowia wszystkim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
robie duzo barkow wiem ze jestem z nimi w plecy :) a kapturow nie robie wcale ... co do smalcu to go nie mam w zadnym miejscu chociaz i tak pewnie ktos napisze ze tak jest :) ale co tam wiem swoje a lapy wiem ze musze miec z 45 zeby bylo widac cos zdaje sobie sprawe dlatego ciezko pracuje nad tym kiedys bedzie tak ze bede zadowolony z lapy ... :) z barkow moze tez ale musze w to naprawde duzo pracy wlozyc robie 2 razy w tygodniu barki naprawde solidnie kiedys bylo z nimi i tak gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
a czy myslicie ze duzo bardziej cos rosnie jezeli sie w to bezposrednio robi zastrzyki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4945
nie wiem co Wy macie do jarania za***scie jest sie za******lic na noc :) hehe pobudza apatyt :) i za***scie sie spi :) miesnie wkoncu rosna kiedy spimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
fakt ze spaniem bo nie jaram 10 dzien dzis i wciaz nie moge zasnac tak szybko ale mam nadzieje ze mi minie kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jeśli zaczniesz mieć problemy z fajfusem to prawdopodobieństwo że masz dobry libol wzrośnie;)A parabolanu się nie tykaj bo tylko sobie zaszkodzisz z Twoim stanem wiedzy.
Zdr

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
chlopaki czy wy sobie jaja robicie z tym paleniem??mnie z***ali ze doradzam nieletnim co i jak a tu o jaraniu ??no jaja sie tu dzieja.kuuuuurrrwwwaaaa jaraj sobie i podnos fifke to ci przedramie urosnie.a w holandii masz duzo silowni prawie na kazdym rogu bhhhheee

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
czemu problemy z fajfusem jezeli ten libol to prolongatum to i tak odblokuje i bedzie si coo????????????? bo jak nie to ja dziekueje heeh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylimarol/Hepatil - czy warto?

Następny temat

omnadren a nareki

WHEY premium