SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mieszanie sterydow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mccobretti - Be CooooooooooooooooL!! bo wrzodow dostaniesz
Ale madrze prawisz - kolego naucz sie trenowac i jesc!!
A co do tego jarania , to mozna jarac i trenowac nie widze pzreszkod

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
powiem ci ze juz widze efekty jakies tej mety i deki albo tescia skoro to moze byc podroba jutro bedzie dopiero 3 strzal a mete biore 10 dni na klate biore prawie 10kg wiecej acha i 11 dni juz nie jaram i nie zamierzam wiec nie musisz mi prawic moralow zebym nie palil :) wzrostu agresji nie zauwarzylem i nigdy nie bylem agresywny wiec tez luzik a jak zobacze jak mi rosna babskie cycki to szybko temu zaczne zapobiegac , na tej dece czy co to tam pojade do wrzesnia i od wrzesnia zaczynam 9 miesiecy na sucho wiec widzisz mysle ze bedzie dobrze o parabolanie pomysle wlasnie po tych 9 miesiacach bo moich znajomych wyrabal niewąsko przyznam ... ale moze mi starczy poporstu to co sobie wypracuje do wrzesnia mam nadzieje i reszte bede na sucho jechal a co do tych 4 miesiecy to jestem zadowolony z wynikow chociaz jaralem ,zaluje tylko ze wczesniej nie przestalem wlasnie jarac to by duzo lepiej szlo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
galenika nie pochwaliles sie poraz kolejny wiedzom,tylko swojom niewiedze zastepujesz chamskim odszczekiwaniem.
nieladnie
najwazniejsze ze znalazl sie ktos kto nie jest tutaj zadnym znawcom jeszcze ale zaslugiwal na soga.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a Ty jestes gorszy niz dziecko 14letnie

podniecasz sie tymi sogami i przekonujesz wszystkich niemal sila ze Twoja piaskownica jest fajniejsza od innych

zal mi Ciebie, szczegolnie znajac wiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
nie powinienes zaczynac zdania od takiego niemilego epitetu,nie potrafisz kontrolowac swoich zachowan, postaraj sie nastepnym razem wyslowic nie uzywajac podobnych slow.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze tato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
powiem wam ze nie pale 17 dzien dzis 16 biore mete i zapieprzylem 4 strzaly tej "niby" Libol 200 i jestem zadowolony jak cholera z efektow :) wazyc duzo wiecej nie waze ale sila skoczyla w oczach mozna powiedziec ... teraz jak wiem jak robia sterydy bez palenia to mam wbite w palenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylimarol/Hepatil - czy warto?

Następny temat

omnadren a nareki

WHEY premium