SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięsożercy i weganie- kto tu wpadnie ten zostanie / spam vol. 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Trampki super. Platyna też. Ja miałam właśnie niedawno takie bardziej pod "gołębi" kolor podchodzące. Dla wszystkich to był szok, bo z ciemnych długich zrobiłam krótkie jasne.
18 mówisz? Często się czuję jakbym faktycznie te 18 miała. (ale nie dzisiaj akurat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Tez mysle o golebim, takim prawie bialym. Wazne, zeby szok byl.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sobie nie mogę pozwolić na szok w urzędzie pracuje mam tylko kolczyk w języku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Ja też nie powinnam, bo spotykam się z ważnymi klientami, więc musiałam wyjać kolczyk z nosa i broda, ale włosy...Szefostwo na razie przymyka oko, póki jestem efektywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
To ja sie pochwale, ze jak mialam kolczyk w brwi (wyjelam, bo sie papral) to chodzilam na spotkania sluzbowe z waznymi ekonomistami, profesorami z tymze kolczykiem. Ale szef sie wsciekal. A ja mu, ze nie umiem go wyjac <LOL>. Tu mi znajomy z uniwerku w Bham mowil, ze jakbym zostala doktorantem czy wykladowca to oni to maja w dupie moje tatuaze, kolczyki itd. To nawet na plus, bo swiadczy o osobowosci. Tak powiedzial!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719


Ostatni fryzjer mi taki irokezik zrobil, umowilismy sie na kolor na wakacje

To nie moje zdjecie <szkoda>

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-03-12 16:31:33

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aaale jaja!

https://www.sfd.pl/HUBERT81__nagroda_za_aktywność_w_lutym-t578114.html

Jak widać spamowanie się opłaca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
zgłaszam protest






a tak serio to gratulacje ( należało Ci się )

---------------

dziewczyny gdzie jesteście??

A dlaczego nie ma nagród za aktywność w spamie???
Trzeba zgłosić ten postulat do odpowiednich władz SFD

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla osoby z stażem 1 rok

Następny temat

Plan treningowy początkującego

WHEY premium