SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięsożercy i weganie- kto tu wpadnie ten zostanie / spam vol. 7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109548

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba łatwiej byłoby przeszczepić kręgosłup niż mózg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Marta, ostatnio wlasnie jak lekarz ogladal moj rezonans i rtg to jak zobaczyl kregozmyk to jeknal "o, Jezu, jeszcze to????" a ja radosnie, ze chce zeby mi przeszczepili nowe cialo. Oj nie jest tak zle, po prostu glupio zrobilam wioslowanie pare dni temu i teraz napieprza, nie takie rzeczy sie przezylo. Przed mistrzostwami Polski robilam przysiad ze skrecona kostka, to dopiero byl bol

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna i to, i to za jednym razem- w formie tulowia wraz z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Asariah, mam nieco przesuniety jeden z kregow w odcinku ledzwiowym, ponoc mozna operowac. Albo cwiczeniami wzmocnic. Nie jest tak zle jak mysle, prawda? Hyyyy.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko raz w życiu u ortopedy byłam... siedziałam sobie w 2 klasie ogólniaka na matematyce i machałam nogą pod stolikiem... no i tak nią wierciłam, kręciłam i wywijałam z nudów... No i na drugi dzień patrzę, a kostka spuchnięta i chodzić nie mogę.. Poszłam do ortopedy, on obejrzał kostkę i powiedział, że sobie skręciłam ją

kuźwa, na lekcjach, siedząc na zadzie skręciłam sobie kostkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Tylko zeby mi dali jakas fajna glowe, najchetniej dlugie blond wlosy, ladna twarz, cialo okolo 170cm, z przyzwoitym gluteus maximus i cycem C.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong, nie wiem, ja nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong ja zadnych problemow zdrowotnych nie mam, ale jak umiem sie takich zakwasow dorobic, ze musze w lozku lezec
Juz mi sie zdarzylo do pracy nie isc z tego powodu

A moze ja sie nad soba uzalam po prostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Asariah zdolna jesteś.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ortopedzi to fajne chlopaki sa. Moim najwiekszym marzeniem jest wyjsc za maz za dobrego chirurga ortopede, bo jak mawia O.- to ideal mezczyzny, jest krzepa (bo ortopeda) i intelekt (bo chirurg). A przeszczep chrzastki na razie 10 tys. euero
Poza tym ja sie podobam ortopedom, z tego co zauwazylam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla osoby z stażem 1 rok

Następny temat

Plan treningowy początkującego

WHEY premium