SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol jelfa - pytanie, porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich użytkowników forum. Zaznaczam, że przeczytałem temat o metanabolu z którego dowiedziałem się sporo ciekawych informacji, oraz kilka innych artów z innego forum. Na forum zaglądałem już kiedyś natomiast pod innym profilem, do którego zgubiłem hasło. Przejdę do rzeczy.

Ćwiczę od jakiegoś czasu, ciężko powiedzieć myślę, że 2lata na pewno. Na początku były to luźne ćwiczenia, nie miałem planu, diety, aczkolwiek sylwetka zaczęła się troszkę zmieniać. Obecnie mam 19lat skończone, ćwiczę co kilka dni, w internecie jest sporo planów treningowych z których jeden wybrałem, staram odżywiać się dobrze. Kiedyś brałem również kreatyne. Postanowiłem wspomóc się metanabolem, ponieważ chciałbym troszkę nabrać masy, a jest to dość ciężkie, staram się jeść dużo, dlatego chcę zasięgnąć po metanabol polski - jelfa. Rozumiem, że podczas jego stosowania należy brać lek osłonowy do każdej tabletki metki, po jednej np. sylimarolu. Mam w planach cykl 4tygodnie aby zobaczyć jak będzie reagował mój organizm. Planuję zacząć: 2-3-3-2, czy może być taki cykl? Po cyklu brać hepatil na odbudowę wątroby, czy łącznie z braniem metki go zażywać i w jakich ilościach? Czy po takim cyklu było by konieczne odblokowanie i czym? Czy nowaldex byłby w porządku? Jestem osobą która chce zacząć cykl z pomocą metki, nie mam na celu napchać się tego, albo łączyć z innymi a potem, latać po lekarzach, co skutkowało by wiadomo skutkami ubocznymi, normalka po przesadzeniu. Absolutnie znam umiar i chciałbym to zacząć tak jak pisałem 2-3-3-2. Nic nie powinno się dziać po tym, moja waga 65kg, wiek 19lat, wzrost 183cm? Głównie chodzi mi o to aby zwiększyć masę oraz polepszyć wygląd. Skutków ubocznych nie będze po takiej dawce? Pozdrawiam.



Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-09 20:15:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o metke jelfa to jeszcze nie mam, ale można ją bez problemów dostać w aptece, pod warunkiem okazania recepty. Na stronce jelfy też jest metanabol więc nie bardzo wiem skąd takie informacje. Od razu skreślam stwierdzenia jak to było napisane na innych forach, żeby pójśc do lekarza to może przepisze. Nie ma mowy, chyba, że masz układy. Ja już taką opcję skreśliłem Pozostaje mi załatwić jedynie to po swojemu, ze sprawdzeniem kodu. Jeśli brałbym metke to na pewno z jakimś białkiem typu serwatka. Po skończonym cyklu brałbym kreatynę na podtrzymanie. Człowiek uczy się na błędach, będzie to mój pierwszy cykl dlatego jak przybędzie mi 3kg zamiast 7kg to nie będę z tego powodu zły, poza tym to było by moje pierwsze spotkanie z tym. Chciałbym jedynie zminimalizować skutki uboczne. Myślę, że posiadając oryginalny produkt polski było by już w pewnym sensie bezpieczne. Na odblokowanie brałbym nolvadex raczej, ponieważ jest podobno troszkę silniejszy niż clomid. Czyli odblokować się należy po cyklu, ewentualnie w trakcie zauważając skutki uboczne. W jakich dawkach brać podczas cyklu jeśli nie daj boże zauważył bym coś, a w jakich po cyklu i przez jaki okres, powiedzmy przy dawkach mety 1-2-2-1? Podczas cyklu do każdej tabl. meta. brałbym jeden sylimarol, a przed snem jeden hepatil i tak do końca i przez tydzień po cyklu po jednej tabl. hepatilu, czy to dobre rozwiązanie? Czy lepiej brać hepatil po skończonym cyklu przez powiedzmy tydzień a podczas cyklu tylko sylimarol do każdej tabl. mety? Znam kolegę który jakoś nie widzę aby miał dietę i ma naprawdę fajnie wyrzeźbione ciało, jest troszkę starszy ode mnie (3lata), wspomaga się również, ale na prawdę fajnie to wygląda ale wiadomo nie ma nic od razu.


Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-10 17:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Możesz się odblokowac Nolva, albo clomidem.
Nolva musi byc zawsze pod reka jezeli boisz sie o gino. lub masz tendencje do tego.
Po cyklu raczej polecalbym essientiale fortte, ale kazdy robi jak lubi.
Osobiscie do cyklu bralbym Hepatil.
Kup sobie do cyklu jakies białko, żeby przyśpieszyć nabieranie masy.
Skutki uboczne możesz dostać w 1 dzień przy dawce 15mg, a możesz też przy dawce 30mg nie dostać ich wcale. To zależy od organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ćwiczę od jakiegoś czasu, ciężko powiedzieć myślę, że 2lata na pewno"
"nabrać masy, a jest to dość ciężkie, staram się jeść dużo,"
"moja waga 65kg, wiek 19lat, wzrost 183cm?"

to dyskwalifikuje Cię jeśli chodzi o doping, odwiedź dział odżywianie i wróć gdy zrobisz przynajmniej 85 kg na diecie.



prq91 co Ty mu rozpisujesz z takimi osiągami, zrobi 4 kg a spadnie 7

Zmieniony przez - P4tr1ck w dniu 2011-06-09 20:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
P4tr1ck tylko, metanabol jest przepisywany osobą po wypadkach lub innych sytuacjach aby powróciły do poprzedniego stanu/masy, w zapobieganiu zanikom mięśniowym po ciężkich i wyniszczających chorobach. Więc myślę, że to, iż ważę tyle a nie 20kg więcej, przy tym wzroście nie jest czynnikiem skreślającym mnie z listy. Nie chciałem aby to tak zabrzmiało, że się przechwalam lub wiem wszystko ale tak mi się wydaje

prq91 dzięki za informację.

Mam jeszcze pytanie. Czy w związku z tym, iż kiedyś dawno miałem operacje - przepuklina, metanabol nie działał by jakoś negatywnie na to akurat? On powoduje czynniki uboczne tylko w jednym kierunku ginekomastia, łysienie, pomniejszenie jąder, ewentualnie przy dużych ilościach uszkodzenie wątroby itp. i nie miałby z tym nic wspólnego? Wtedy myślę, że i kreatyna i inne rzeczy były by negatywne dla mnie...

Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-09 20:32:49

Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-09 20:33:27

Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-09 20:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66328
skresla... to nie lek na niedozywienie:) za kase ktorac chcesz wydac na mete kup kurcza ryz i jakies warzywa dzial odzywianie i trening zaprasza:)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skorzystałem z kalkulatora internetowego, dla mojego wzrostu, wieku oraz wagi 3kg wyższej powiedzmy 68kg, mieściło by to się w normalnej granicy. Optimum wynosiło około 74kg. Poniżej 68kg to faktycznie niedowaga. Myślę, że postaram się troszkę nabrać na wadze te 2-3kg i ewentualnie wspomóc się metką tak czy siak + białko a po cyklu jakaś kreatyna.

Zmieniony przez - Maly146 w dniu 2011-06-09 20:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
meta 3,3,4,4
odblok Clomid 12 tabl. 2,1,1,1,1 itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Zacznij jesc i trenowac. Bo przy tej wadze to widac, ze nie masz o tym pojecia. Jak juz ktos tu pisal paro krotnie"sterydy to nie cudowne srodki na niedozywienie".

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6419
a skad masz metke jelfy? bo jelfa od dobrych kilku miesiecy nie produkuje mety , jak nie wierzysz to wejdz sobie na ich strone ze nie ma wogle tam mety w spisie ich produktow , takze albo Twoj dil zrobil duzy zapas mety i jeszcze ja ma albo bedziesz mial wy***ke;]ale ta 2 opcja jest bardziej prawdopodobna;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3792
Zrobi pewnie tak jak uważa, jednak myślę, że powinieneś do swojego pierwszego cyklu SAA przygotować się lepiej tj. możesz duzo osiagnac dietka i suplami:) - efekty zobaczysz szybko ,a i nie beda one tak krotkotrwale jak przy mecie(chodzi mi tu o twoja sytuacje, bo widze, ze dietka sredniawo). Im bardziej przemyslany cykl, im pozniej, z im wiekszym doswiadczeniem tym lepsze efekty - mniejsze spadki ;)

Zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3792
czikenik masz informacje chyba o dostepnosci na Marsie
Miecia jeszcze pachnacego mozna wyciagnac z apteki:), zreszta popatrz dobrze na stronie, jest ona w spisie produktow:>

Ogar!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na stawy z teściem ?

Następny temat

Pierwszy cykl - Testosteron Prolongatum

WHEY premium