SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta +epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
chcialem poprostu wykozystac te ost kaps m drola no ale ok wezme sama metke ale jaka meta teraz jest najpewniejsza??? co sadzicie o genesis alchemi lub fox?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
pamietam jak M1T wyszlo, ze stanow sciagnelismy qmplowi, co sie z nim dzialo to ja dziekuje za taki srodek dzialalo okrutnie ale wole tescia z metka polaczyc bez kitu

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Co takiego się działo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
trzecia ręka na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
Lasix zayebiste info
wiesz cos moze o pheravol z neogenica ? nadaje sie na 1 cykl ? czy lepiej celowac w epi a moze cos ze strony kolegi z forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
dokladnie 3reka na plecach zeby mogl wiecej przezucac
ogolnie to bebechy masakra dostaly, bloka dostal ze sie biedny dlugo nie mogl pozbierac

ja mialem wtedy 19lat i zero pojecia, wazne ze klepalo cieszylem sie ze zamiast tego wziolem prolongatum bez odblokowania czy diety

Zmieniony przez - GLODCIS w dniu 2012-11-11 05:51:14

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Marcinx66
Lasix zayebiste info
wiesz cos moze o pheravol z neogenica ? nadaje sie na 1 cykl ? czy lepiej celowac w epi a moze cos ze strony kolegi z forum ?


Pheravol z neo to desoxymethyltestosterone czyli ta sama substancja, która siedzi w dawnym CEL. Środek dobry na siłę, mocno "ciągnie wodę", ogólnie środek dosyć mocny i toksyczny. Na pierwszy kontakt zdecydowanie odradzam. Kolega z forum ma fajne suple tylko na razie mało środków dla początkujących ;). Odnośnie cyklu to zależy jaki masz cel.

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2012-11-11 10:17:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
sila + sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Lasix, a co byś polecił na mase zamaist mety, która mnie cholernie muli...? Zamierzenie oczywiste:) Dużo w miare suchej masy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Marcinx66 znajomy leci teraz tren-dione + epi i mówi, że przyrosty siły są konkretne + dobra agresja co jest plusem pod sw ale tren-dione nie za bardzo na pierwszy kontakt. Myślę, że na 1 raz połączyłbym h-drola z epi lub do 1 z nich można dodać supervar ale to droga zabawka.

easyjerzy
Lasix, a co byś polecił na mase zamaist mety, która mnie cholernie muli...? Zamierzenie oczywiste:) Dużo w miare suchej masy:)


Ciężko doradzić coś nie znając Twojego profilu i tego co brałeś wcześniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej ???

Następny temat

Kontynuacja cyklu i przygotowywnie do zawodow.

WHEY premium