SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
cześć!

Mam prawie 17 lat, 175 cm wzrostu i ważę około 55 kg.
Wagę zawdzięczam raczej atletycznej budowie i lekkim kościom.

Aeroby - ćwiczyłem dość ciężko 2-3 razy w tygodniu przez ostatnie pół roku, teraz rezygnuje na rzecz siłowni.

Na masę ćwiczę w domu regularnie od jakiegoś miesiąca.
Nieregularnie - znacznie dłużej.
Również od miesiąca spożywam Olimp Gain Bolic 6000.
Na chwilę obecną mam tego jeszcze 4, może 5 kg.

Ćwiczę średnio 3 razy w tygodniu, ale ze względu na zbliżające się wakacje, chcę zacząć ćwiczyć 5 razy (powoli zwiększam ilości treningów).

Pon - barki, klata
Wto - brzuch, nogi
Środa - klata
czwartek - brzuch
piątek - barki, klata

Nogi - są to raczej lajtowe ćwiczenia, dlatego też robię je 2, nawet 3 razy w tyg. Czasami dochodzą aeroby w postaci roweru - tu już jest lekki hardcore i czterogłowy ładnie się rozwijają.

Na chwilę obecną ćwiczenia wykonuję w domu (od lipca mam zamiar wykupić karnet na siłownię. Chodziłem już w 2008 parę miesięcy, ale zrezygnowałem z braku czasu).


Mam do wydania 180 zł (200 z wysyłką).
Chciałbym za to kupić jakieś pobudzacze i zrezygnować z dotychczasowego R20+ i Power Eagle (250 ml / dzień).

HMB + Tauryna z glutaminą + Kreatyna
lub jakiś pack typu Testosteron + Tauryna + HMB lub kreatyna

Jeśli macie lepsze propozycje - piszcie.
Bardzo bym prosił o link do gotowych zestawów lub do poszczególnych przedmiotów (np. na allegro - w jednym sklepie).

Chcę zakupić dość poważny komplet supli, gdyż z racji dodatkwoej dawki czasu zacząłem nareszcie ciężko trenować - w ostatniej serii na ogól nie mam już siły zrobić 5 pompek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Daj ankietę działu.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
5 treningów silowych w tyg?

ja raczej sukcesów w powiekszaniu masy nie widze.

zainteresuj sie podstawami odzywiania (10 wskazówek zywieniowych, obliczanie zapotrzebowania, ukladanie diety), poczytaj o treningu domatora

suple w Twoim wypadku zbędne. chyba ze gainer/bialka ewentualnie i magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
chlopie ty masz pojecie o czym ty piszesz .Chcesz robic mase, kupowac suple a o niczym niemasz pojecia . Uloz se normalny trening, diete o suplach pomysl za rok jak bedziesz wiedzial do czego sluza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
patrząc po treningu... najpierw idź do działu trening i ułóż porządny.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz na razie bez suplementow, pocwicz tak jeszcze pare miesiecy. Dopiero jak zauwazysz zastoj lub ze idzie ci juz bardzo ciezko zwiekszanie ciezarow wez sie za kretyne.
Gainer / bialko to uzupelnienie diety.
Mozesz do tego dorzucic cos profilaktycznego jak witaminki, zma (czy mzb), omega 3.

Taki trening to porazka - nie dziwne ze nie nabierasz masy.
Zajrzyj do dzialu trening dla poczatkujacych.
Radzilbym ci zaczac od FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"ale ze względu na zbliżające się wakacje"
przeciez wlasnie sie koncza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
Ćwiczę średnio 3 razy w tygodniu, ale ze względu na zbliżające się wakacje, chcę zacząć ćwiczyć 5 razy (powoli zwiększam ilości treningów).

czyli mamy rozumiec, ze szykujesz juz forme na wakacjie 2010?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
nie wiem po co 3 razy w tygodniu klate chcesz robic ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Idiota lub prowokator. Permanent.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BioTech USA termin Ważności!!

Następny temat

adreNOline?

WHEY premium