SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
Witam. Od razu mówie że mam 15 lat waże 68 kg i mam wzrost 175. Jestem troszke ubity ale nie gruby. Robie pompki brzuszki etc. w domu od ponad miesiąca. Czy moge ćwiczyć domatora przy takiej wadze?? Czy mam jeszcze nabrać masy?? Chodzi mi o wyrobienie kaloryferka i klatki ogólnie. A i jeszcze czy mam jeśc wszystko co wejdzie czy mam nie jeśc tylko słodyczy?? Z góry dzięki. Za dobre odpowiedzi będe dawał sogi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Tak trening domatora bd odpowiedni dla ciebie.Nie musisz nabierac masy zeby zaczac cwicyzc z obciazeniem wlasnego ciala.Pisales ze celem jest rzezba dieta w twoim wieku nie jest odpowiednia staraj sie tylko jesc miare zdrowo (slodycze itp odpadaja) + wysilek fizyczny tluszcz poleci w miare.Jakies cwiczenia na brzuch odpowiednie by byly jak a6w abs2.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
A jeśli będe codziennie grał w piłke po godzince moze tak być?? wogóle nie jeśc słodyczy?? a napoje gazowane ?? a jakie wogóle pić??

Zmieniony przez - mati155 w dniu 2008-05-03 11:02:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
napojo gazowe pij ale nie cole a slodyczy nie jedz tam raz na jakis czas nie zaszkodzi ale unikaj

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
Bo ja zrobilem tak że od stycznia tego roku nie zjadłem ani jednego cukierka i wogóle żadnego napoju gaz. tylko herbata bez cukru zielona i czysta woda ze sklepu. I nie ciągnie mnie wogóle do słodycz. Czy dobrze robie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
hehe no dobrze ale mozesz od czasu do czasu zjesc jakigos batona czy cos

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
Moze i to głupie ale wogóle takich rzeczy nie tykam. Bo nawet zjem batona to mnie ząb boli. Moge np raz na tydzien zjeśc pare batonów i takich tam (tylko bez przesady)???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Widze ze samozaparcia nie brakuje i motywacji chyba tez nie. Wieksza polowa sukcesu za Toba ale zeby byla ta druga polowa to uloz diete z prawdziwego zdarzenia i bedziesz naprawde zadowolony. Codzienne granie w pilke to spory wysilek i w bilansie musisz to uwzglednic bo inaczej mozesz stracic pare kg. No profesjonalista nie jestes to mozesz , pewnie ale zobacz co pisalem wyzej.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-05-03 11:11:15

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
hehe widac ze mlody jestes ;p

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
IVERSON- mi chodzi o to żeby nabrać troche masy na siebie bo robie brzuszki i takie tam w domu, czy takie granie w piłke i trening domatora jest złe na wage? chyba od tego sie chudnie. Mi chodzi narazie tylko o mase i w efekcie w treningu domatora zrobić klatke i mały kaloryferek. P.S nie jestem sezonowcem
Tak mam niecałe 15 lat

Zmieniony przez - mati155 w dni
u 2008-05-03 11:15:39


Zmieniony przez - mati155 w dniu 2008-05-03 11:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Zobacz co napisalem wczesniej. Ze od granai w pilke masy troche ucieknie no chyba ze uwzglednisz tego typu wysilek w diecie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaloryfer - kwadraty

Następny temat

1/2 cyklu na krecie brak efektów/ o nowy plan

WHEY premium