SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marmie po forme na lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Wczorajsza miska zjedzona, ćwiczeń nie było przymusowy odpoczynek. Dziś będę nadrabiała.
Chudne wczoraj weszlam na wage i znow mniej 58,5... i jakos nie ciesze sie z tego zbytnio bo juz chudnac raczej nie chce kalorycznosc trzeba podniesc.
Ułożyłam nowy rozkład BTW i narazie bede nim sie kierować... dzis jeszcze mniejsza kaloryczność potem bede stopniowo zwiekszac. Ponizej dzisiejsza miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Hej
wczorajsza miska zjedzona. ćwiczenia też były. dziś klatka, barki, triceps, brzuch. właśnie a jak to jest z tym ćwiczeniem na brzuch podczas którego trzyma się sztangielki w rękach i pochyla się na boki, poszerza ono to talię?
jestem teraz przed @ i strasznie się czuję, tzn nic nie boli ale jakoś ciężko się poruszać, woda się zatrzymała.. to mój odwieczny problem. wiem, że najlepiej jest ograniczych sól ( i praktycznie już wcale jej nie używam), pić dużo wody (mam jakąś manie na tym punkcie potrafię wypić 3 l minerałki w ciągu dnia, do tego 2 kawy, kilka herbat zielonych), ale chyba to za mało.. Macie jakieś sposoby na usunięcie tej wody? nie wiem jakieś ziółka czy cos w tym stylu?
Poniżej miska na dziś.
Pozdrawiam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To ćwiczenie angażuje m. skośne. jeśli się je bardzo rozbuduje - to tak poszerzają. Ale nie bał bym się tego, jeśli robisz to ćwiczenie niedużym ciężarem i okresowo. Żeby mocno rozbudować brzuch trzeba na serio wielkich ciężarów i lat dźwigania. Poza tym raczej odpowiadać za to mogą takie ćwiczenia jak martwe ciągi - ale tak jak mówię - mega ciężary i lata treningu. Zatem możesz spokojnie to ćwiczenie okresowo sobie wykonywać, bez żądnych obaw.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
nightingal dziękuję serdecznie za odpowiedź czyli nie omijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Witam
Piątek 13 i proszę juz od rana gardlo boli, a w niedziele zaczynam nową pracę muszę sie wykurowac.
Wczorajsza miska zjedzona, ćwiczenia byly. U spodu miska na dzis.
Nasuwa mi się na mysl kilka pytan:
- jak to jest z tym olejem rzepakowym: smażyć na nim nie wolno, ale na zimno np do salatek jest ok czy lepsza oliwa z oliwek? gdzies nataknelam sie na artykul gdzie pisalo, ze w o. rzepakowym stosunek omega 6 do omega 3 wynosi 2:1 a w oliwie 10:1.
- jakie jest wasze stanowisko do lnu mielonego? warto wlaczac go diety?
- śledz marynowany ok? czy lepiej samemu przyzadzic?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82170
Jeśli mówisz o oleju rzepakowym tłoczonym na zimno to jak najbardziej jako jeden ze składników diety się nadaje podobnie jak oliwa z oliwek, odradza się go tylko paniom z problemami hormonalnymi np. PCOS zdaje się dlatego, że ma trochę fitoestrogenów.

Co do tego nabierania wody to możesz spróbować herbatki z pokrzywy, sporo kobiet chwali też sobie przycięcie nabiału, szczególnie w dłuższej perspektywie.

Śledź lepszy domowy, a jak wpadnie sklepowy to patrz na skład, bo niektóre potrafią mieć dosypaną furę cukru.

Jeszcze jedno, mąka typ 720 to jest zwykła biała mąka, następną kup sobie pełnoziarnistą :)
a, i fasolkę szparagową można zaliczyć do warzyw zielonych i jeść do woli bez liczenia podobnie jak ogórki, sałatę, kapustę, cukinię itp

Zmieniony przez - banialuk w dniu 2015-03-13 20:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
banialuk już od dzisiaj warzyw nie wliczałam. oj ten nabiał lubię i to bardzo i w tym problem... a z tą mąką to jestem w szoku bo do najtańszych nie należała.. to jedyna mąka żytnia jaką udało mi się znaleźć w mojej małej mieścinie. no nic najwyżej z płatków owsianych sama zaczne robić mąkę
Wczoraj ćwiczeń nie było dziś też pewnie nie będzie... przeziębienie złapało :'-(
Poniżej miska na dziś
Do tego warzywka: kapusta kwaszonka, cebula, ogórek, fasola szparagowa.
Przyprawy i ziółka:czosnek, imbir, cynamon, kurkuma, pieprz, papryka, bazylia, majeranek.
Do picia: minerałka, 2 kawy, rumianek, mięta, herbata z liści malin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Hej wczorajsza miska nie dojedzona, przeziebienia ciag dalszy... u spodu miska na dzis. pestki dyni zbedne ale chce je do konczyc zeby nie zawadzały mi a raczej nie kusiły.
Mam pytanie odnośnie masła jaki procent tłuszczu jest już dopuszczalny od 82% może być? tak samo z serami od 35 % mogą być?
a wieprzowina można ja jesc codziennie?
sporo pytań ale czym wiecej artow czytam tym wiekszy metlik mam w glowie
Miska na dziś u spodu, pewnie jej nie do jem ale przynajmniej bede sie starala
Do tego jakieś warzywka, do picia kawa, rumianek, mięta


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82170
Hej,
z tym masłem chodzi o to, żeby było tylko i wyłącznie z tłuszczu mlecznego, bez do datku syfnych olejów roślinnych utwardzanych, a to 82% to jeden ze wskaźników, przy czym i tak warto doczytać skład. np. masło klarowane będzie miało siłą rzeczy więcej tłuszczu bo jest pozbawione resztek białka i wody.

Sery wybieraj jak najlepszej jakości, warto unikać sztucznie odtłuszczanych serów "light" i wyrobów seropodobnych, a dokładnymi cyferkami dot. procentów tłuszczu się nie przejmuj.

możesz świnkę, po prostu chodzi o to żeby generalnie jeść różnorodnie.
Ładnie Ci ten rozkład wychodzi


Zmieniony przez - banialuk w dniu 2015-03-16 12:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Hej
banialuk dziekuję że do mnie zaglądasz i rozwiewasz moje wątpliwości
dzisiejszy dzień ciężki ale już przeziębienie przechodzi całe szczęście dziś jeszcze nie ćwiczę do kuruje się i jutro sumiennie zasuwam przy dobrych polotach w następnym miesiącu zapiszę się na siłownie
dzisiejsza miska u spodu.
do tego:
do picia: 2 kawy, minerałka, rumianek
warzywka: ogórki, cukinia, kapusta, pomidor
Pozdrawiam


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies-co jedzą??

Następny temat

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

WHEY premium