SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marmie po forme na lata

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Warzyw nie wliczamy, poza korzeniowymi (batat, marchew, burak itd w wiekszej ilosci niz plasterek salatkowy). Co do pestek, tu chodzi o kwasy tluszczowe omega6, ktore w wiekszej ilosci sa wrecz szkodliwe. Nie demonizowalabym okazjonalnego uzycia pestek, ale zrodla tluszczy bym z tego nie robila. Trening plecow i nog w jednym dniu to nie jest szczesliwy pomysl, szczegolnie dla poczatkujacych. Plecy sa angazowane w treningu silowym nog wiec dobijanie ich jeszcze moze nie miec sensu, albo wrecz grozic kontuzja. Napisalas, ze masz odstajace lopatki, jezeli w ciagu miesiaca z 0 klasycznych pompek skoczylas na 18 to jestes pewna techniki? Czy lopatki leza plasko i sa przyklejone do plecow/zeber? czy odlatuja ? Czy klatunia jest tuz nad ziemia i czy robisz tilta miednica I angazujesz miesnie brzucha zeby nie jechac nim w dol? Tu nie chodzi o trzaskanie stu pompek zle tylko 10 w pieknej formie A pozniej zaczyna sie zabawa z utrudnianiem ich....

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-03-10 10:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Tetiszeri miło mi że zajrzałaś :) własnie nie wiedziałam jak to jest z tymi pestkami, ale skoro tak to wyrzucę je. orzechy albo migdały będą bardziej ok? warzywa wliczam na tą chwilę bo narazie cięzko jest mi wcisnac te wszystkie jedzenie. potem nie bede juz ich wliczała... jeszcze mam pytanie odnośnie mojego rozkladu BTW jest on ok czy raczej powinnam coś zmienić? Jak widać na zdjęciach jestem typową gruszką. czytałam dzienniki innych dziewczyn o podobnym wzroscie i podobnej figurze ale ich rozklady roznily sie wiec sama juz nie wiem, po gubilam sie...
trening nóg i pleców to ja nie wiem bo ja bardzo małych obciążeń używam póki co. sprzętu musze dokupic. z pompkami to jest tak, że brzuch trzymam mocno żeby nogi i miednica mi nie szły do podlogi, klatka idzie nisko do podlogi. no ale lopatki to nie wiem staram sie je wciągać ale z reguły tak do 8 pompek daje rade a potem to juz leca mi na boki pewnie. ciężko tak samej to okreslic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Rozklad wyglada ok, dociagnelabym tluszcze do 60g. Mam podobny, ale jak za nisko z tluszczami zejde tom glodna :( Ale tu nasze modki sa wyroczniami. Orzechy jest najlepiej moczyc wtedy sa lepiej przyswajane. My gruszki ponoc mamy duze korzysci z mniejszego bialka w sensie nie za malego, ale tez nie takiego w kosmos i wyzszych wegli. Sama sobie poprzestawialam i patrze co bedzie sie dzialo. Tylko te moje 120g B to jest nic na moje miesne moce przerobowe hahaha. Tak naprawde kazdy rozklad jest indywidulany bo kazda kobita inna. Mozemy miec podobny wzrost, ja jestem ciezsza, ale tez wiecej podnosze wiec jakos to sie inaczej uklada. No to pracuj dzielnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
Tetiszeri ooo to dla mnie nowość z tym moczeniem orzechów ale dziękuję bardzo za radę na pewno skorzystam. właśnie każda inna w takim razie będę czekała cierpliwie na jakąś mądrą głowę a póki co dodam tłuszczy tak jak mówisz a obetnę z białka. pozdrawiam

Zmieniony przez - marmie89 w dniu 2015-03-10 14:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie jestes gruszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
obliques witam szefowa na prawdę nie gruszka? w takim razie co to ze mnie jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz, ze tak na prawde kazda z nas jest w jakims stopniu mieszanka, ale IMO blizej ci do typu prostokata niz gruszki ktora ma zawsze wyrazne oble ksztalty z duza roznica miedzy obwodem bioder i pasa oraz znacznie wezszym obwodem w pasie barkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
obliques zawsze myslałam, że gruszka bo jak tyje to w dupsko, nogi idzie a nie znacznie w pas. W takim razie mogę prosić o radę odnośnie rozkładu BTW? Mam zostać przy obecnym czy tak jak mówiła Tetiszeri lepiej podnieść się z tłuszczami? a może jakoś inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wiesz 5kg i 7cm w pasie i biodrach tez to raczej nie sugeruje szczuplej talii. Jak na moj gust to ty masz za duzo bialka, ale nie chce tu sie wtracac, bo nie bede mogla ciebie dalej kierowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2477
obliques ok rozumiem jednak pójdę za sugestią i obetne te bialko na korzysc tłuszczy pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies-co jedzą??

Następny temat

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

WHEY premium