SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

margoland redukcja i motywacja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Nie chcę Ci motać, ale gdzieś czytałam o wypłukiwaniu związków mineralnych z organizmu przy nadmiernym spożyciu czerwonej herbaty - i było to źródło naukowe. Wszystko w nadmiarze na dłuższą metę szkodzi.
Jakiś czas temu to było, więc nie wiem czy wygrzebię.

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zresztą, przyjdzie Martucca, to Ci puści odpowiednią zyebkę za taką diete głodówkową, bo to forum sportowe, a nie wizaz

Jestem. I dobrze, napiszę jak to wygląda. Dziewczyna dzieckiem nie jest więc się rozczulać nie będę

Droga margoland,

Efekty głodzenia się widać po Twojej sylwetce. Przede wszystkim obwisłe pośladki i biust. Brzuch Ci sterczy, pomimo, że go wciągnęłaś na zdjęciu bokiem. To nie wygląda jak ciało 17-latki

Chcesz coś z tym zrobić? Chcesz mieć piekne ciało? Oczywiście, da się zrobić. Jesteś młoda, to daje Ci spore szanse.

Ale, dziewczyno, obudź się, przejrzyj na oczy! Niech do Ciebie dotrze, że z każdym tygodniem takiego postępowania zbliżasz się coraz bardziej ku przepaści, z które ciężko będzie Ci się wydostać. Teraz masz obwisły zadek, wystający brzuch i sporo sadła do zrzucenia. Do kompletu pewnie też i zrypany metabolizm, na co dowodem jest fakt, że mimo tego, że się głodzisz nie chudniesz. Niedługo pewnie zaczną się problemy z tarczycą, z okresem i wiele innych nieprzyjemnych rzeczy.

I wiedz, że uparcie i nieuchronnie zmierzasz ku OTYŁOŚCI. Już się roztyłaś, a będzie jeszcze gorzej. Przytyjesz w taki sposób, że schudnięcie będzie bardzo trudne, być może nawet niemożliwe.

My dołożymy wysiłków, żeby ci pomóc wyjść na prostą. Ale Ty musisz CHCIEĆ, musisz się wysilić. Przestać bredzić o schudnięciu 5kg do marca, stawiać sobie jakieś bzdurne cele odnośnie „idealnej” wagi, bawić się w głodówki.
Przeproś się ze swoim ciałem i podejmij próby naprawienia krzywdy, jaką mu wyrządziłaś.

Zapamietaj sobie jedno: Twoje ciało NIGDY Ci tego nie zapomni i to wszystko kiedyś do ciebie wróci jak bumerang. I teraz stoisz przed wyborem: albo (z naszą niewielką pomocą) uchylisz się od tego ciosu, albo olewasz to, co do Ciebie piszemy, bo masz gdzieś wszystko to, stanie się za 5 czy 10 lat i dalej pakujesz się w to wielkie g.wno.

Przemyśl to, podejmij decyzję i wróć tu z odpowiedzią czy współpracujesz z nami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca , a ja mam pytanie bardzo w temacie, moze przy okazji Autorka watku sie czegos dowie, ja tez. Mam kolezanke, ktora jest szczupla, nie chuda, ale szczupla, ma dosyc ladne cialo. Ale utrzymuje je jedzac 800 kcal ok 3 dni w tygodniu i 1000-1100 kcal 4 dni w tygodniu. Studiuje dietetyke i wie, ze podstawowe zapotrzebowanie ma 1200 kcal. Wzrostu ma niewiele, ok 162 cm, wazy ok 50 kg. Tzn wymiarów nie jestem pewna, ale naprawde wyglada bardzo drobnie i szczuplo.Aktywnosci nie ma, jedynie to szkola, czasem praca, zakupy. Z tego je bardzo duzo owocow [banany, pomarancze] i slodkie musli typ fitella na mleku albo platki na mleku 0,5% [zazwyczaj tak wyglada jej sniadanie], bardzo duzo jogurtow naturalnych 0%. I jest szczupla. ma 20 lat. Ale nie chce wiecej jesc bo kiedys byla okraglejsza i boi sie, ze przytyje. Powiedz mi :
a) co sie dzieje z jej organizmem ?
b) jakie takie jedzenie ma konsekwencje w przyszlosci ?
c) jakie jest prawdopodobienstwo, ze kiedys przytyje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
bardzo chcę. BARDZO.
tylko nie wiem jak sie do tego zabrać..
nie robię tego specjalnie przecież :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
przeczytałaś lekturę obowiązkową? https://www.sfd.pl/-t585708.html



Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-25 21:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a) co sie dzieje z jej organizmem ?
b) jakie takie jedzenie ma konsekwencje w przyszlosci ?
c) jakie jest prawdopodobienstwo, ze kiedys przytyje ?


a) konsekwetnie go sobie wyniszcza. Organizm na razie zeżera jej zapasy, jakie posiada, głównie z mięśni, a następnie ruszy tłuszcz, a następnie
b) niebawem orgaznizm zacznie sobie odkładać zapasy na czarną godzinę, bo to niemożliwe ciągnać tyle czasu na takiej głodówce, zatem
c) istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że koleżanka niebawem przytyje, a schudnąć potem jej będzie bardzo trudno/będzie to niemożliwe, bo organizm każde ścięcie kalorii będzie traktował jako potencjalne zagrożenie kolejnym okresem głodu, zatem tym bardziej będzie gromadził zapasy -> fat

zapamiętajcie: CIAŁO NIGDY NIE ZAPOMINA!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady M dzieki za odp. Ale ona je juz tak okolo roku i wage utrzymuje, a nawet ciagle chudnie jeszcze. Kiedy to przytycie nastapi? Za pare lat, jak juz metabolizm troche spadnie? Aha, utrzymuje, ze od ruchu bardzo zybko rosna jej miesnie, np od biegania. Nie wiem, jak ja przekonac, zeby podbila kcal ...

Margot - zapamietaj sobie slowa Lady M i zmien cos, poki mozesz i nie jest za pozno. Ja mialam rozne przygody, ale zeby jesc 800 kcal - na to nigdy nie wpadlam. Minimum to bylo 1200.

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-01-25 21:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
parisienne to nie temat, a tym bardziej dział do zbawiania świata sama musi dojść do pewnych wniosków, a dużo artykułów o dietach masz w podwieszonym poście w działach Odchudzanie i Odżywianie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, już nie spamuje w watku margo

Margoland - jestes mloda, mozesz wszystko zmienic, wiec bierz sie do pracy. Mam pytanie: czy bedziesz miala w tym wsparcie rodziców? W diecie i cwiczeniach?
Polecam też watki innych mlodych dziewczyn - sa tu juz na forum nastolatki o twoich problemach.

Ja trzymam kciuki i bede zagladać

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-01-25 22:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kiedy to przytycie nastapi? Za pare lat, jak juz metabolizm troche spadnie?
metabolizm to ona ma już zyebany za pare lat będzie nie do odratowania.
ja mam bardzo bliską osobę z przeszłością anorektyczną - kilka lat jedzenia po mniej niż 1000kcal (była wtedy jakoś na studiach) zaowocowało u niej obecnie problemami z układem trawiennym i jelitami i generalnie jej organizm jej w opłakanym stanie, a to młoda dziewczyna. Sama mówi, że szkoda, że nikt jej wtedy nie wtłukł do głowy, że sobie krzywde robi no ale cóż, widać do pewnych rzeczy należy dojść samemu (jak to już 4nn napisała), byle nie było za późno

Aha, utrzymuje, ze od ruchu bardzo zybko rosna jej miesnie, np od biegania
aha, aha... i na ujemnym bilansie kalorycznym jej mięśnie rosną? z powietrza je absorbuje?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BerniStopa/Jak przytyć? Pomocy!

Następny temat

Pierwszy plan treningowy - prośba o ocenę.

WHEY premium