SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

margoland redukcja i motywacja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


A mnie się udało. Zobacz

Śniadanie: jajecznica z 3 jajek na boczku plus warzywa
W szkole: sałatka z awokado, piersi z indyka grillowanej i warzyw - 2 porcje
Obiad po szkole: zupa warzywna na mięsie ze skrzydła indyka, schab grillowany plus warzywa z oliwą z oliwek
Kolacja: sałatka z warzywami i dwoma rodzajami ryb wędzonych :D

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-09 09:12:29

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-09 09:13:05

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
suuuuuuuuuuuuper ! dziekuje! :*
a już za ciosem, cos kombinować z kolacją może? bo wędzone nic mi nie przejdzie, nic. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767


Kolacja dorsz zapiekany pod mięsem mielonym, jak nie zapomnę poszukam Ci przepisu w domu wieczorem

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-09 09:37:09

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
super, dziękuję :)

to jeszcze Ci przeszkodzę ;p
- możliwy jest na początku wzrost wagi?
- jak z kawą?
- możliwe jest coś takiego jak 'przebiałkowanie'? tzn. np. po pewnej ilości twarożku nie jesteś w stanie już na niego patrzeć, na jajka, na mleko itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
margoland ja tu ekspertką nie jestem

Musisz zaczekać aż mądre głowy przyjdą, ja Ci tylko pokazałam, że można menu ułożyć

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
- możliwy jest na początku wzrost wagi?
jak skoczyłam z 1500 na 2000, to waga mi skoczyła, po dwóch tygodniach sie ustabilizowało i schodzi.

jak z kawą?
w sensie?

możliwe jest coś takiego jak 'przebiałkowanie'? tzn. np. po pewnej ilości twarożku nie jesteś w stanie już na niego patrzeć, na jajka, na mleko itp?
wiadomo, że jak nontoper jesz to samo, to w końcu sie nudzi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
w sensie?
w takim, czy mogę pić kawę z mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy ile tego mleka lejesz i jak często tą kawę pijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Rybę zapiekaną z mięsem się robi bardzo prosto. Mięso mielone podsmażasz na patelni, jak weźmiesz karkówkę to nawet nie musisz dodawać tłuszczu, do tego dodajesz cebulę w kostkę i pomidory z puszki, doprawiasz solą, pieprzem i ziołami oraz octem winnym. Na patelnię grillową kładziesz rybę, na to masę mięsną i smażysz do czasu aż ryba będzie usmażona. Można też włożyć do piekarnika i zapiec, ale wtedy wypadałoby pod rybę dać choć odrobinę oliwy z oliwek.

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-09 21:32:27

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 175
ok :)
ps. kawę, no tak ze 2-3 razy w tygodniu ;p a mleko 5:1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BerniStopa/Jak przytyć? Pomocy!

Następny temat

Pierwszy plan treningowy - prośba o ocenę.

WHEY premium