SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 16 i waze 53 kg jak mam przytyc ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
móglby mi ktos rozpisac jakas dobra diete na mase ?? z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
moje zapotrzebowanie to 3100 dziennie czy coś kolo tego.Na przyrost masy dobre jajka i szpinak z tego co wiem i widziałem(ale co to szpinaku to byś musiał wpieprzać około 1kg dziennie przez miesiąc żeby przybrać sporo na wadze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
nikt ci diety nie ułoży everlast, weź poczytaj sobie tematy podwieszone i spróbuj sam sobie ułożyć.

https://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html
https://www.sfd.pl/Dla_początkujących-t373792.html
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html 

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 201 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7103
Ja radze po prostu się trzymać mniej więcej tych zasad żywieniowych i gitarka.
Zwracaj uwagę szczególnie na śniadanie, posiłek przedtreningowy i potreningowy.

Do Lukix33
Żeby mieć dietę dobrą nie trzeba jej układać ^^ Może masz dobrą, a sam o tym nie wiesz. I jeszcze napisałeś w jednym poście, że do koszykówki wystarczy być wysokim. To są brednie jakich mało gdyż, może być wysoki lewar, tak samo, jak niski z niesamowitą dynamiką i skutecznością, to zależy od umiejętności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Lukix33 dzieki za poprawe humoru przed snem, usmialem sie z ciebie jak dziecko. 1kg szpinaku dziennie Dobra kolego Everlast18, pomoge ci czesciowo bo jeszcze posluchasz Lukix'a i bedzie z toba zle. Powinienes jesc 5 posilkow dziennie, posilek 1. platki owsiane,jajka,pestki dyni/slonecznika/orzechy posilek 2.wolowina z ryzem,oliwa z oliwek posilek 3.przedtreningowy ryz brazowy i piers kurczaka,oliwa z oliwek posilek 4.potreningowy ryz bialy i piers z kurczaka,warzywa,oliwa z oliwek posilek 5.ser bialy,warzywa,oliwa z oliwek
Lukix33 przeprosba, jak nie masz o czyms zielonego pojecia to nie doradzaj innym. no chyba ze jestes wlascicielem jakiejs firmy produkujacej szpinak to co innego pozdro
edit: gramatura zalezy od twojego zapotrzebowania zywieniowego ktore powinienes sobie obliczyc,pomoga ci w tym podwieszone linki.trening sobie uloz albo skopiuj z dzialu trening dla poczatkujacych

Zmieniony przez - sixth w dniu 2009-08-13 22:11:26

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
6 posilków najlepiej idioto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
panowie spokojnie! nie jesteśmy tutaj żeby siebie obrażać... Lukix33 myślę jednak, że jeżeli nie posiadasz wystarczająco dobrej wiedzy na temat żywienia to zostaw tą sprawę innym, bo z tego co wiem nie trzymasz michy i raczej niewiele wiesz. . .

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
moze jesc 6 posilkow ale 5 posilkow rowniez bedzie dobrze, po posilku 2 mozesz zjesc to samo co jesz w posilku 3 i to bedzie ten 6-sty posilek.
Lukix33 nawet jak mnie bedziesz wyzywal to i tak nie zmienisz tego ze nie masz mozgu

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3502
lukix ile masz wzrostu bo chyba sporo jak masz te 70kg albo ci sie waga z***ala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
dzieki sixth
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - redukcja

Następny temat

O której pierwszy posiłek?

WHEY premium