SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanie odnośnie LC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
http://www.legiacudzoziemska.pl/obrazki/galeria/1_2.jpe

To mi nie wyglada na dragunowa, ale moge sie mylic, nie jestem za bardzo obcykany w broni snajperskiej.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To nie jest dragunova to jest FRF-2.
W legii strzela się jeszcze z PNG. Na zdjęciu .

Chcesz cos o snajperstwie w legii to wejdz na http://www.kepi.cncplusplus.com/ .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
bylem bylem ziooom, ale szkoda ze nie jestem az tak dobry z anglika ale co trzeba czaje mniej wiecej, masz moze cos po polsku??

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8912
Pozwole sobie odświeżyć.Mój kumpel dziś rano wyjechał do lc,jutro rano wysiądzie w Paryżu, a potem w taksówke i do punktu werbunkowego. Odradzałem mu to ale mocno się uparł, ma 24 lata i i jak pamiętam to gadał o tym od jakiś ok. 5 lat. Obstawiam, że najdalej za trzy tygodnie zobacze go znowu,hehe. Swoją drogą też kilka lat temu o tym myślałem ale to było raczej spowodowane "młodzieńczą fascynacją" lc. Ostatnimi czasy strasznie napaliłem się na naszą rodzimą jednostke specjalną i mysle, że tak już zostanie. Póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, przynajmniej tak mi się wydaje, hehe, pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych sympatyków lc!

"jetem człowiekiem...piekła się nie boję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Szyder

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Tez swojego czasu bylem zafascynowany Legia Cudzoziemska, wlasciwie ciagle jestem, ale patrze juz na to w troche inny sposob.

Szyder, zdradz nam o jaka jednostke chodzi?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8912
Tribbiani nie jest tajemnicą, że chodzi o 2305. Wiem, że jestem jednym z wielu ale podobno pomarzyć zawsze można bo marzenia nie bolą itd.,hehe. Zresztą więcej nic nie mówie bo i nie ten post. Siemano Wjk!

"jetem człowiekiem...piekła się nie boję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8912
Odświeżam. Kumpel wrócił w piątek,hehe. Przeszedł testy i już był na czerwonym ale wyleciał za bójke z jakimś "frankofonem". Razem z nim wyleciało jeszcze trzech polaków za tą awanture. Ogólnie kumpel mówi, że jest zaj......e, tak jak pisał Kult, mniej-więcej wszystko się pokrywa. Żarcie super i warunki też lepsze niż w naszym MON-ie. Polaków dużo ale braci rosjan wcale nie mniej, nawet gościu z Tunezji był. Wszystko było by ok. gdyby nie jakiś murzyn"frankofon", przydzielony do ich grupy, który ich pod........ł, a że chłopaki z Polski bystrzaki to zaraz wyczaili i od słów przeszło do rękoczynów. Ach ta polska krew, teraz kumpel żałuje bo dostał "definitive" i już nici z legii. Pozdrawiam!

"jetem człowiekiem...piekła się nie boję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"żaden madafaka nie podskoczy do Polaka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
Kult, napisz refleksje po fakcie.
Było warto?
Pozdrawiam, Szturman.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep kk w katowicach

Następny temat

kłopoty z pięściami

WHEY premium