SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanie odnośnie LC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do ćpunów pijaków itp to nie widziałem i pytając karpali polskich czy anglojęzycznych to oni gadali że za takie coś można wylecieć, ale nie wiem ile w tym prawdy nie moge nic potwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no to spoko dzieki za odpowiedzi a napisz mi czy tam Ci kaprale naprawde tak scigaja czy to tylko bajeczki by zniechecac?? a co do smiertelnosci legionistow juz od paru lat chyba (chyba) zaden nie zginal, kiedys gineli bo byly wojny teraz glownie sluza chyba jako jakies uzupelnienie oddzialow i patrole.
****r.
EDIT: napisalem skrot p.oz.d.r i mi kurde zacenzurowalohttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/19.gif[/img] co jest ****a mac do*****a cos ostatnio sfd podupada co jest ****a mac do*****a cos ostatnio sfd podupada co jest ****a mac do*****a cos ostatnio sfd podupada[img]../../buziaki/40.gif" alt="" /> znow

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2004-07-28 19:04:54

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"no to spoko dzieki za odpowiedzi a napisz mi czy tam Ci kaprale naprawde tak scigaja czy to tylko bajeczki by zniechecac?" ścigają??:) powiem tak , jest jak w wojsku, jedni sa normalni drudzy nie, wykonujesz rozkazy jest ok, nie wykonujesz jest źle, kapralowie któzy sa po 10 lat i nie mają awansu maja świra już chyba z tego względu ze nie awansowali, a reszta ok. Co do śmiertelności to oni ci prawdy nie powiedzą, gadałem z adjutantem polakiem to mówił że jak byli w iraku , jeszcze przed amerykańcami bohaterami z marines haha, to zginęło podobno 3, dopiero jak lc oczysciła teren i narobiła rzexni wkroczyła USA bohaterzy z zza oceanu...w zasadzie miałem tego nie pisac , ale już nie mogłem z tymi wielkimi zbawcami i bohaterami z marines itp...ale robie błędów musze co chwila zmieniać:)

Zmieniony przez - kult w dniu 2004-07-28 19:29:16

Zmieniony przez - kult w dniu 2004-07-28 19:29:52

Zmieniony przez - kult w dniu 2004-07-28 19:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no to ze legionisci sa za***iscie wyszkoleni to fakt przeciez jak pisales juz legia w Ciebie inwestuje i nie chce bys zginal wiec sa najlepsi w tym co robia ale i tez nie sa tani, a w jakim polku chcialbys sluzyc dokladniej jak bys sie dostal(podobno kilku najlepszych ma prawo wyboru co do jednoski w jakiej chca sluzyc) gdybys mial do wyboru co bys wybral??. Ja osobiscie chyba chcialbym byc snajperem, zawsze mnie pociagalo strzelanie z ukrycia maskowanie i w ogole bron snajperska
ps: ja tez robie full bledow i nie stawiam przecinkow ani kropek wiec trudno wyczaic czasami co pisze

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
sorry dubel

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2004-07-28 21:58:20

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
o_O

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-Blink182 - 10 pierwszych co przebiegną bieg na koniec szkolenia 4 miesięcznego moga wybrać jednostkę, ja bym chciał do spadachroniarzy , podobno sa naj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
no sa naj naj masz racje, ale tez tam trudno sie dostac, najbardziej elitarna jednoskta z tych wszystkich jakie tam sa ( a jest ich sporo) , ostatnio czytalem ze zeby sie tam dostac trzeba miec conajmniej okolo 7 lat sluzby czasem wiecej, ale jest tez mozliwosc dostania sie poprzez ten bieg a wtedy to ohoh witam armio!! a wiesz cos dokladniej na temat tego biegu??

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno 30km z pełnym oprzyrządowaniem, przez góry, w butach wojskowych itp. pierwsze 10 osob ma prawo wybrac jednostkę, reszta zostaje przydzielana, po odsłużeniu w nowej jednostce można się podobno starać do innej, nie koniecznie po 7 latach służby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legia Cudzoziemska została utoworzona w 1863 roku ( czytajcie Cameron). Jak sama nazwa wskazuje jej członkami są osoby nie mające obywatelstwa francuskiego oraz odbywają służbę poza granicami Francji. Jedna w jej strukturach pełno jest francuzów. Jak to się dzieje?Otórz ci ochotnicy podają się za obywateli krajów francuskojęzycznych, ponadto oficerami zostają najczęściej francuzi którzy unkończyli szkoły oficerskie.

Obecnie legia ma trochę mniej jak 8tys. ludzi, a 1 osoba na 4 zostaje podoficerem.
Wiele osób myśli, że legia to coś w rodzaju ciupy z tą różnicą że zamiast siedzienia w celi biega się z bronią. Otórz służbę w legii należy traktować jako swoistą pracę (idziesz do pracy np.na 8 i kończysz o 18). W legii zaczynasz pracować o godz. 5.30 a kończysz o 17.30 (w między czasie masz przerwy) od 17.30 masz wolne i praktycznie tylko od ciebie zależy jak spędzisz ten czas (możesz wyjść na miasto,oczywiście ze specjalną przepustką lub pograć z kolegami w piłkę) twoim jedynym obowiązkiem jest to że musisz być następnego dnia na zbiórce.

Legia to jest za***ista sprawa. Moim zdaniem zostając tam na 5 lat nie ma sensu 10,15 to co innego.Szkolenia legionistów odbywają sie po całym świecie. Każdy pułk a jest ich 10 stacjonuje w swojej bazie chyba 5 lub 6 jest we Francji. W każdym miejscu gdzie toczy się konflikt a Francja ma interesy używane są jednostki legii.ostatnio Irak Haiti Somalia Kosowo Kongo.

Powyższy tekst napisałem w oparciu o liczne artykuły przeczytane na kilkunastu stronach poświęconych legii.(mogłem napisać więcej ale nie chce mi się) a poza tym nie będę odbierał wam przyjemności oglądania tych licznych stron.

Poniżej podaję wam adresy stron godnych uwagi.

www.br-legion.com  - strona zawiera podstawowe i najważniejsze informacje na temat legii.


http://www.br-legion.com/pl/ou.htm - bardzo dobra mapa napewno sie nie zgubisz

http://perso.wanadoo.fr/kbmag/pages_fr/framevuinterfr.htm  - zdjęcia i opisy ostatnich wydarzeń w poszczególnych pułkach legii.

http://perso.wanadoo.fr/kbmag/articles/frameliensfr.htm  - strona zawiera adresy strona poświęconcych legii.

http://www.2eme-rep-more-majorum.com/videoteque.htm  - filmiki z misjii.

http://www.kepi.cncplusplus.com  - moim zdaniem najlepsza strona, gdyż zawiera historię pewnego snajpera z REPu strona ciągle aktualizowana mnóstwo zdjęć ze szkoleń.

P.S Tylko się nie zniechęćcie do Legii, gdyż ciągłe myślenie o tym może do tego doprowadzić.

Zmieniony przez - 132asdf5as w dniu 2004-07-29 23:09:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep kk w katowicach

Następny temat

kłopoty z pięściami

WHEY premium