SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanie odnośnie LC

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Ta, TKD wymiata wszystko Troche to dla mnie dziwne, gdyz jak byly sparingi u Nas, mianowicie chlopaki z TKD przyszli sie posparowac z nasza sekcja MT, to zero oporu ze strony TKD'owcow. Narazie.. i nie to zebym mial cos przeciwko TKD.

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy krav to shit ale wiem, że w większości jednostek uczą combat56 w połąceniu z czym jeszcze więc to nie jest czysty combat56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
ej ludzie ja nie mowie ze TKD jest najlepszym stylem, bo nie jest poprostu chodze na to i tyle, a krav maga to jest shit tak naprawde, poczytajcie byl kiedys post na sfd o KM i sami tak stwierdzicie a co do sparingow z TKD to piwiem Ci ze nie kazdy ma predyspozycje do walki!!! bo 90% cwiczacych boi sie dostac w ryj taka prawda bo nigdy na ulicy sie nie bili i tyle, a tak btw to TKD jest po czesci dostosowane wo walki i do samoobrony jesli bys nie wiedzial! zreszta sa inne posty na ten temat np SFD FIGHT CLUBE!
pozdr.

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Blink 182 - gratuluje wiedzy na temat KM wyniesionej z... postów na forum Mam paru kumpli na kravce i po sparingach z nimi mogę powiedzieć ze to na pewno nie jest shit.
Ale jeżeli ktoś wygłasza opinie na podstawie " bo tam pisali" ....
Rysiek m**** pisze tez dużo o swoim tsunami - poczytaj, pewnie bedziesz później zachwalał tsunami

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
o tsunami to moze nie bede sie wypowiadal naprawde jesli chodzi o kravke to nie jest najlepsze bo w krav maga trzeba przeciwnika od razu atakowac tzn ze nie masz dystansu do niego stosuje sie kopniecia ale te najprostsze (skuteczne) i w szczegolnosci skupia sie na uderzaniu rekoma wiec musisz wykonac wszystko perfekcyjnie by sie udalo cos bojesli zle kogos zlapiesz za eke np to juz masz gwarantowana bańe w łeb, zreszta nigdy nie mialem przyjemnosci uczestniczyc w CM i niech ten temat pozostanie zamkniety

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tak tak niech pozostanie zamknięty w moim poście bo post jet o LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Kult, Combatu 56 ucza tylko w 25 brygadzie kawalerii powietrznej i moze w kilku wiezieniach szkola w tym systemie klawiszy.

W systemie Krav Maga szkoli sie w Polsce 1 pulk specjalny, FORMOZE, ABW. Oprucz tego w tym systemie szkola sie sily zbrojne Szwecji, Danii, Finlandii, Izraela, a takze sluzby w USA np. FBI, czy S.W.A.T.

Poza tym Krav Maga to nie tylko system walki wrecz, ale takze taktyka strzelecka itp.


Po tym wywodzie wracam do Legion Etrangere. Obilo mi sie u uszy, ze mozliwa jest francuska interwencja w Sudanie. Podobno maja tam wyslac chlopcow stacjonujacych w sasiednim Czadzie i bycmoze z Djibuti. A tam jak wiadomo nie stacjonuja francuskie pudle z armii francuskiej tylko Legionisci

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm...koles polak co tam jest 10 lat mi gadał ze combat 56 z połączeniem z jakąs inną sztują e to nie jest taki czysty combat56 nie wiem może tylk ow niektórych jednostkach to a w innych tamto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Combat 56 nie wyszedl poza Polske. A co do Legii, to walka wrecz wcale nie jest najwazniejsza i nie zdziwilbym sie jesli nauczanie jej byloby bardzo ograniczone. Legionista nie ma sie wdawac z wrogiem w bojke, tylko go wyeliminowac, najlepiej jak najszybciej. A najszybciej zrbi sie to z broni palnej. Francuzi uzywaja FA-MAS', slyszalem rozne rzeczy o tej konstrukcji, podobno jest bardzo celny, ale delikatny, czesto sie zacina, a podczas strzelanie potrafi odpasc magazynek bo Francuzi wymyslili sobie w nim jakas sprezynke Najbardziej rozwalila mnie wypowiedz jednego Legionisty, ktora gdzies przeczytalem, mowil ze FA-MAS potrafi sie rozpasc podczas biegu

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
hmmm no jesli taka bron tam jest to fajnie nie maja, ale tez czytalem ze w zaleznosci od regionu w jakim sluza i od jednostki posiada sie odpowiednia bron np tam w afryce to uzywaja m4, i chyba ak47 ale pewnien nie jestem zreszta znajperzy uzywaja dragunowa i to chyba dla mnie bedzie

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep kk w katowicach

Następny temat

kłopoty z pięściami

WHEY premium