SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnośnie ćwiczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637




zainteresowało mnie cwiczenie z tym odważnikiem 16kg, od 0:56
może mi ktoś napisać na co to ćwiczenie jest, w czym ono pomaga? czy warto je wykonywac? co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
kettlebell-Warto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Nie chce Cie wprowadzac w bład ale mysle ze jest to cwiczenie na wiele partii, nigdy tego nie robiłem ale patrzac mysle ze to cwiczenie głownie na barki i plecy najszerszy grzbietu ,prostowniki ,czworoboczny, napewno da sie odczuc tez przedramie i troche nogi.I skoro on to robi to chyba jednak cos takie cwiczenie daje :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Ps. a tak na marginesie to fajny filmik ale zastanawiaja mnie te pompki z 25s bo chyba moglby je robic glebsze ,o ale moze takie bylo zalozenie trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Większość tych ćwiczeń to tzw.kombajny,wielostawowe ćwiczenia angażujące niemal wszystkie partie mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
To cwiczenie to Swing w tym przypadku alternatywny swing, gdyż za każdym wymachem w góre zmienia ręke.
W tym cwiczeniu jesli chodzi o partie mięsniowe najbardziej dostają popalic odcinek lędzwiowy oraz uda, przedramiona też troche poczujesz od trzymania tego klocka.
Jeśli chodzi o efekty - poprawia dynamike(dynamike bioder co szczególnie przydaje sie w SW) - kondycja(machając non stop przez 5 min na zakonczenie padniesz na glebe) oraz wytrzymałosc.
Cwiczenie idealne dla adeptów SW oraz adeptów KB.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek/tarcza na ścianę vs zwykły worek bokserski

Następny temat

obrona przed trójkątem w stójce

WHEY premium