SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała baba i w(problem z meta)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Witam!
1. WIEK: 21
2. WAGA: 66
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 33
-klatka: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Przygodę z siłownia zacząłem w wieku 16 do teraz z duzymi przerwami
6. DIETA:
nie wiem co mam tu napisac o bialku tluszczu. wiec napisze tak: odrzywiam sie dobrze, potrawie sie poświecić.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tesc i deka za małolata. potem to samo jakies 2 lata temu.Wszytko delikatnie.
8. TRENING:4 ,5 razy w tyg
9. CEL CYKLU: Nabranie ładniej sylwetki atlety, podkreslenie miesni, przytyc 5-10kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: dawdno 2 - 3 lata taemu
11. POZIOM BF%: nie wiem o co tu biega
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):DO tycia raczej nie waga stoi ciezko ja podanieść
13. STAN ZDROWIA:bd
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej przyrost
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka przemiana
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg: nie pamietam
-przysiad:

Witam chciał bym wrocic do formy dość szybo ostatnie czasy cwiczylem na sucho, ale nie do konca jakiś czas temu pojawiła sie metka o czym napisze pozniej bo temat zwiazany z nia chce rozwinąć.Niedawno wrocilem z Holandii przec co stracilem na sile i masie.Przed wyjazdem brałem NAPALM z ktorego bylem zadowolony i do tego zakupielm mete genesis 10mg po ktoej pojawily sie u mnie problemy poczatkowo nie wiedziałem ze to przez nia.Problem byl z odawaniem moczu, gdy sie juz odlałem musialem chwile postac nad kibelkiem zeby wszytko zleciało i do tego jakas ciagnaca substancja podobna do spermy. Oczywiscie byłem u urologa i stwierdził lekkie zapalenie prostaty. Dostałem jakies lekarstwa po czym przeszło choc i tak w małym stopniu zostało ale bez dyskomfortu. Na ten czas odstawilem metanabol, gdy juz wszytko bylo ok znowu zaczałem ja brać i wtedy zajarzyłem ze to przez nia.Dlatego teraz wole dmuchac na zimne.Troche odbiegłem od tematu z ktorym tu przyszedłem sorki.

Planuje jakis maly cykl a mianowice chchiałem zkupic stanazol i do tego boldenon tylko nie wiem ile czego i czy to polaczenie jest oK?
Zastanawialem sie nad deka zamiast bold ale to wyjdze drozej. Tescia nie chce za bardzo ani mety bo zle na mnie dzla :) POmozecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
tesc to podstawa chyba ze sama meta

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Kup sobie krete mono i "poświęć" się tej diecie mocno zaczynając od wklejenia jej do oceny w odpowiednim dziale.

Orali bym nie tykał póki co, za jakiś czas mógłbyś delikatnie wejść na jakiegoś testa solo, ale pierw odrób to co straciłeś na diecie i suplach.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ułóż dietę a przekonasz się, że brak przyrostów to nie wina złej przemiany materii tylko braku odpowiedniej podąży kalorii, co to znaczy, że test i meta źle na Ciebie działają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
na suple bd musial stracic troche siana wiadomo na scucho sie nie chce. Teraz jak cwicze na siłce mala wytrzymalosc .Moze troche stanazolku? :)
aras84 Z testosteronem bylo ok tyle chodzi o mete pisałem o problemie jaki po niej mam wyzej . Chociaz wczesnie brałem i nic mi nie bylo moze jaks ta mata ktora mam jest zasyfiona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
napisz co jesz w ciagu jednego dnia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
ok np rano platki owsiane na 2 sniadanie to samo obiad frytki z ryba lub schabowym, po obiedzie nalesniki z białym serem i jakiem. a z kolacja jest roznie. NIe mowie ze to jakas super dieta czy cos w tym rodzaju ale narazie jem tak bo tez niedawno wrociłem na siłownie. A co do tematu z dieta i odrzywakimi to mam zalozyc nowy temat w jakim dziale ? junior?
Myślałem zeby chciasz zarzucić sobie z 10 strz stanazolu zeby sie lepiej cwiczyło wtedy bd wieksza motywACja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
po 2 cyklach 33 na łapie, dieta konkretna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
cykle byly dawno i przez ten czas duzo roznych rzeczy sie robilo przez co jest jak jest i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od diety,bo tutaj jest problem.jak dostarczysz organizmowi budulec to będzie się on rozbudowywał.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który testo kupić?

Następny temat

I co dalej...jaki cykl ?

WHEY premium