SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lucas - nowe foty str. 4-5-6

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
PLecy ladne, bicek tez. No ale gdzie klata? nogi? brzuch? hmm?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18434
nie no kosci jesli chodzi o grubosc to mam normalne, mam po***ane cos lekkie kosci czy chj wie co a nogi jak nogi w udzie kolo 57cm lydki najbardziej odstaja w sumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
bic... "jak 55kg ?"nastepnej twojej wypowiedzi już nie bede cytował sog, widac można myslec abstrakcyjnie

A do autora też mam pytanie, ile w nadgarstkuczyli od przegubu ze 3cm w strone łokcia...

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-09-16 23:12:33

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18434
wlasnie zmierzylem bo sam bylem ciekaw wynik to prawie 20 cm nie wiem czy to duzo czy malo ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4516
Obwód nadgarstka mowi dość dużo o genetyce ktora w Twoim przypadku jest dość niezła bo 20 cm to nie mało.
Sylwetka elegancka,postaraj się o zdjęcie klaty i nog.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
nie pitol , ze masz 7x z kawalkiem w pasie to jak panienka

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no jak 19,5-20 to gitar sam chciałbym tyle, do 20stki mam czas życze 45 łape i reszte też +

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9534
A możesz napisac jak trenujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18434
glownie 5 dni w tygodni
barki nogi
biceps triceps
plecy
klata (czasem z nogami jak mi sie chce)
i tak w kolko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18434
Maniek_M no mam, jakos nie narzekam ze mam w pasie tyle co laska ;] chyba lepsze to niz miec 8x przy wadze 74 ? no chyba ze masz inne podejscie;]

tommac20 dzieki napewno bede dazyl jeszcze dalej tymbardziej ze mialem styk dopingiem 2 razy z czego raz 4 lata temu;p i niedawno prop sam ktory dal mi tyle co animal pump szczerze mowiac ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIA DO KONKURSU "MR SFD" - TYLKO TUTAJ

Następny temat

porównanie ..............

WHEY premium