SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

libido

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

100/194

Staż treningowy

1,5

Cel cyklu

zwiększenie libido

Stosowane już wcześniej suplementy

tak

Przewidziane finanse na cykl

bez ograniczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
siema. Krótkie pytanie. Co Panowie polecacie na zwiększenie libido?
Po przeczytaniu kilku artykułów z różnych źródeł wątpię w działanie tribulusów, chociaż nie jestem pewien do końca.

Na DAA chyba jestem za młody, ale widocznie mój organizm nie pracuje czasami tak jak organizm 18 latka powinien.

Myślałem nad zwykłym ZMA, ale nie wiem doradźie coś

jestem owlny od wszelkich niedozwolonych środków

Dorzucam ankietę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
prolaktyne mialem w porzo ;) tylko z tym estro ;P moglem jakies ia kupic ale juz i tak za pozno i lipa

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Jak w. tym wieku masz problem z libido to pozostaje jedynie lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
myślisz, ża aż tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to zależy, czy nie masz ochoty na sex czy też nie masz ochoty na sex 3 x dziennie. Niektóre osoby zbyt wysoko stawiają sobie poprzeczkę

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-11-17 13:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ochotę mam ale tak jak mówisz, może tą poprzeczkę zbyt wysoko sobie czasem stawiam. ALe to już problem natury psychologicznej bardziej.

jak myslisz, stosowanie np ZMA w celu poprawienia regenracji a co za tym idzie zwiększonej produkcji własnego testosterony ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
zma nie zwieksza produkcji testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
bezpośrednio nie ale docelowo ma poleprzyć regenrację, lepszy sen a to chyba ma wpływ na produkcję testosternu? Czy się mylę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
nie do konca,
patrzac na to w ten sposob wystarczylo by duzo odpoczywac i poziom testa mieli bysmy zawsze blisko gornej granicy

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-17 18:16:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
w sumie masz rację, ale nie zawsze mogę sobie pozwolić na te 8h spokojnego snu, daltego może takie coś mi się przyda.
a co sądzisz o tych wszystkich tribulusach, DAA? Wiem, że to są zabawki docelowo przeznaczone dla innej grupy wiekowej ale może by podziałało chociaż trochę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2031
Ja napiszę tak: jeśli nie cierpisz na brak pieniędzy to może warto kupić tribulusa.. Nawet jesli ma on podbic tylko Twoje plecebo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
daa bralem raz, u mnie sie nie sprawdzilo,
TT kiedys tam probowałem, troche lepsza regeneracja, samopoczucie i libido , albo sobie wkrecilem bo mlody wtedy bylem

sprobuj tez robic sobie drzemki w ciagu dnia jezeli w nocy nie mozesz spac wystarczajaca ilosc czasu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac suplementy?

Następny temat

Witamina K2

WHEY premium