SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

libido po tribulusie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 291
mam pytanko do osób które stosowały tribulus. czy po odstawieniu tribulusa libido nadal jest wysokie czy spada do poprzedniego stanu.pytam poniewaz wziąłem tribulus complex treca i od razu na nastepny dzien bylo rewelacyjnie.podzialal tak na mnie bo mialem chyba zbyt niski poziom testosteronu i libido lecz po kilku dniach dostalem jakiejs alergii i po odstawieniu calkowicie oslabło libido i jest jeszcze gorzej niz wczesniej.prosze o odpowiedzi czy taki spadek po odstawieniu tribulusa jest normalny czy nie??z góry dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
To nie sterydy
Takie produkty mogą co najwyżej stymulowac naturalną produkcje testosteronu.. Jeśli Twój organizm wytwarza go zbyt mało mogła sie zdarzyć i taka sytuacja, po ostawieniu zabrakło 'stymulacji' () także poziom testosteronu wrócił do poprzedniego poziomu
Może warto przejść sie do lekarza i sprawdzić poziom testa? Wtedy będziesz mial jasnośc..
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAŁSZYWY XPAND

Następny temat

Osiągniecia

WHEY premium