SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreta dawkowanie 3-5 g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Po takim dawkowaniu mozna spokojnie zaczynac później cykl czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
Sprecyzuj.

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
O to mi chodzi, ze chcialem z 6 tygodni po 3-5 gram jesc na redukcji, a potem zaczac cykl na kreatynie i dodawac kalorii po trochu i nie wiem czy musze robic przerwe, a jak tak to jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Ja bym zrobił przerwę z 4tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Również jestem za tym by był to +/- miesiąc

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
kreatyne mozna brac w stalej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
a nie jakies smieszne cykle robic to nie sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Oczywiście, że można brać w stałej ale to już wtedy lepiej lecieć 5g ed. Kolega chce zrobić cykl masowy po redukcji i według mnie przerwa byłaby wskazana po za tym, że brał ją w wysokości 3-5g. Na masie zawsze jest lepiej sypnąć trochę więcej. Więc są zwolennicy stałej suplementacji jak i cyklicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
ok rozumiem nie wczytalem sie w poprzednie wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
Z jednej strony mówi się, że kreatyna to jeden z najbardziej znanych i jeden z najbardziej przebadanych suplementów na świecie, a z drugiej co rusz można natknąć się na przeczące sobie wzajemnie argumenty czy chodzi tu o wielkość porcji, długość jej stosowania, okresy przyjmowania, a właściwie we wszystkich aspektach suplementacji tym preparatem. Natykałem się na badania które wykazywały, że organizm jest w stanie przyswoić jedynie 2g kreatyny dziennie, a zaraz za rogiem, że poziom kreatyny w organizmie podniósł się dopiero po jednio tygodniowej fazie ładowania (około 20g kreatyny na dobę) a dawki około 5g tylko go podtrzymały. Tak więc nie można jednoznacznie stwierdzić, co jest nie podważalnym faktem,a ile odpowiedzi tyle teorii.

Ja na podstawie własnych praktyk polecę ci, żebyś odpuścił kreatyne w trakcie redukcji i zrobił cykl z fazą ładowania na masie.

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dla kazdego trzeba dopasowac forme przyjmowania
ja osobiscie wole standardowe cyklony dt 10, dnt 5
chociaz obecnie podjadam z faza ladowania i nie narzekam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu, pomoc

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium