SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna co do niej?pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
Jeśli problem dotyczy dawkowania łączenia juz konkretnych, wybranych preparatów należy podać następujące informacje:

1) cel: nabranie masy mięśniowej
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: Monohydrat kreatyny/pomoc w budowaniu mięśni
3) staż: 7 miesięcy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: to będzie mój 1 cykl
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:
-
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:
Jak brać owy preparat? co mogę dodać by spotęgować działanie kreatyny?
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa)

...
Mam możliwości finansowe tak 200zł. mam już białko z olimpu i takie whey mass (tyle samo białka i węgli), zakupiłem również kreatynę: , lecz nie wiem co do niej wziąć jakieś witamniki, czy Bcaa albo hmb (hmb nie brałem ale ma to związek ze spalaniem tkanki tłuszczowej) czy coś proszę polecić:)

Zmieniony przez - buryburek w dniu 2010-11-15 20:08:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 845
dokup witaminy.
DT
rano 5 gram kreatyny
przed treningiem 5 gram kreatyny
DNT
rano 5 kreatyny
gainer i bialko jako uzupelnienie diety i opcjonalnie po treningu

,,Nie noś na sobie czegoś, czego nie możesz napiąć''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 159
W dni treningowe 30 minut przed treningiem 5 gram i po treningu 5 gram .
W dni nietreningowe rano 5 gram .
Dokup sobie jakiegoś gajnera do tego bo sama kreatyna nic ci nie da na masę za bardzo.
I dietę sobie zrób .=)
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
ja mam kreatynę w tabletkach to będę brał dwie 15min. przed treningiem i dwie 15min. po treningu tak przez 8 tyg. , a potem 8 tyg przerwy. Dietkę mam a co to dt albo dnt? a co myślicie o bcaa bo to chyba wspomaga regenerację, bo nie wiem czy nie będę zbyt zmęczony ;/ chociaż myślę, że zobaczę po jutrzejszym treningu jak z regeneracją... a mam jeszcze jedno pytanie ile spać? bo tak planuję 8godzin czy wystarczy>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jaka masz ta kreatyne?
dt-dzien treningowy
dnt dzien nietreningowy

8h to okurat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
kreatyna monohydrat z olimp 80zł za 400 tabletek(kapsułek)
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jedna kaspulka ma 1g? wiec 5 na porcje a nie 2.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
jak wezmę 5 to mi starczy na 1 miesiąc;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
chyba masz ta 1,25... wiec 4 na porcje

a co ty myslales?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
jedna kapsułka waży 2g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
jedna kapsułka waży 2g :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki pomoc specjalistow

Następny temat

Cykl - 600zł do wydania, proszę o pomoc

WHEY premium