SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - przed treningiem czy rano...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18656
j/w
opcja a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
UZSADNIC

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Dla przyjacół ABDULLAH HONEYLOCKS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
no wiecie.... prawda jest jedna, a tutaj fachowcy i podzielona opinia....... albo na kazdego inna opcja dziala, albo niektorzy sie myla :) kolega ma racje uzasadnic!! wszystko ma swoje naukowe wytlumaczenie,

pozdrawiam

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
mleko wyklucza sie z kreatyna, a np. sniadanie moze sie skladac z mleka... tzn. okolo 30 minut po kreatynie, czy nie?


< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

Zmieniony przez - lysos w dniu 2004-01-09 15:30:26

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak.
Proponuje jednak brac przed i po treningu.
Pisze po własnych doświadczeniach no i badaniach..
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
z wlasnych doswiadczen?
Duzo osob pisze ze rano, chcialbym wiedziec na jakiej podstawie budujesz taka teze ze przed treningiem i po, probowales obydwu wersji i widziales inne efekty??? Zmieniales firme kreatyny?
Sproboj mnie przekonac bo od poneidzialu zaczynam brac kretke i mialem zamiar ja pic rano :)

pozdro

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hmmm...tak z własnych doswiadczen..co do badan-poszukaj w dziale Alternatywna Droga- tam znajdziesz post o post epowaniu okołotreningowym.
Co do referencji-popatrz w mój profil,miam już kilka cykli kreatynowych za soba,i powiem Ci ze ostatni właśnie biore ta metoda..i mimo ze to któryś cykl już,to jestem w życiowej formie,nie biorac do tego już niczego poza dieta oczywiście..wyraźnie odczuewam działanie kretki bijąc kolejne rekordy i ważąc najwiecej w życiu...Czuję po prostu ze jest to dobry sposób.I że kreatyna nadal na mnie działa.I że mój partner na cyklu deki i winka z lekką dawką mety nie był w stanie mnie załatwić...i teraz on lezy chory a ja zasuwam dalej..
Przekonaj się,nic nie tracisz,nie starcisz przeciez na skuteczności kretki,tak czy tak się nią wysycisz,ale mozesz zyskać..szybsze jej działanie i równomiernie odczuwalne w całym cyklu...
Więc stwierdzam:teoria naukowa została potwierdzona doświadczalnie
Pozdro.



Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
w najblizszym czasie postaram sie poszukac za***istgo arta na ten temat i sam wklepie go recznie - poswiece sie
ale nie obiecuje,bo juz go szukam i szukam ale na sete wiem ze gdzies siedzi w tej stercie ksiazek i czasopism (niekoniecznie okulturystycznej tematyce pomieszało sie wszystko )
ale teraz juz moge napisac ze miałem juz 7 cykli (5 roznych firm) brobowałem z rana/na noc/w południe/przed treningiem/po wszystkie kombinacje i "B" jest najlepsza ze wszyskich!

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mam tak samo
Dokładnie tak.Czuję się jak nakręcony,w ogóle nie czuje że cięzar którym operuje jeszcze niedawno mnie niszczył...
Podciąganie sztangi w opadzie-dzisiaj w 4 serii było u mnie 100 kilogramów i 8 powtórzeń oczywiście bez bujania...dziwne.
Ps. jem 4 razy dziennie.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
A ja proponuje rano, przed treningiem i po treninigu
Sam tak biore jak wstane na tyle ze zdaze po kretaynie wypic kawe i zjesc sniadanie przed szkola - wsumie wychodzi na dzien wiecej niz 5 gram ale i tak mierze na oko wiec nigdy niewiem ile sypie




NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
..::Oby Wam się dobrze działo, a że działo to armata - to by Wam się armaciało::..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek po suplementach

Następny temat

JAKIE BIAŁKO I JAKIE WĘGLE?

WHEY premium