SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich
Co najlepiej brac z kreatyna jakie suplementy zeby byly najwieksze efekty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
Najlepszym suplementem do kreatyny jest preparat D-Ribose. A witaminki to przecież mamy w gainerkach, białku, itp. Ja z witamin biorę jeszcze ACE rolę. A co do suplementów Naturell`a to nie mam do nich zaufania.


!!! TRENUJ NIE SZKODZĄC SOBIE!!!

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
ryboze, glutamine, hmb , tt itd...

pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
dodam :tauryne ,ALA,potas,magnez,Q10
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
wit. C , B1 , B6

pozr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa do kreatyny to białko; a jeśli chodzi o suplementy, to również takie , które polepszają anabolizm białka, ponieważ kreatyna stwarza warunki do wzmożonych procesów anabolicznych, natomiast sama w sobie nie powoduje przyrostu tkanki mięśniowej.

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Dobrze wchodzi z ZMA , Ryboza mozna i Q10 dorzucic tylko ze Q10 trzeba brac dlugo

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
czy wystarczy wziasc {np} wit b1,b6,C,...magnez w postaci komplexy witaminowego czy trzeba "uzupelniac wyzej wymienione{przez Was} pierwiastki i mineraly" dodatkowo?
Ps:co to ALA{alanina????}









....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Do Bigger: Czy Aspargin jest dobrym rozwiązaniem na uzupełnienie potasu i magnezu? Czy znasz jakieś inne preparaty

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to jest ten wlasnie najwiekszy problem !!! kazdy wiedzial co pwiedzial !! gosciu chcial sie dowiedziec co najlepsze do kreatyny ... a najpewniej milionerem nie jest i wszyscy znawcy dygneli mu porcje typu ze najlepsze jest: glutamina , ryboza ,hmb, tauryna , zma , ala , o10 ,itp itd . Mam pytanie zasadnicze poco chlopakowi zawracac dupe takimi informacjami ??? poco mu np ALA ??kwas alfaliponowy silny antyutleniacz ktory jest totalnie nie zbadany co do wyzutu insuliny i budowy masy ?? gdzie on ma biedak kupic TAURYNE ???? JEDEN Z NAJDROZSZYCH SUPLEMENTOW ?? NIE WSPOMNE O O10 !!! toz tego trzeba brac od 100 do 200 mg dziennie a w takim przypadku koszta sa przeogromne -bankructwo!!! po co mu zawracac glowe ZMA ??? panowie !!! CZY TU MA KAZDY GADAC CO MU SLINA NA JEZYK PRZYNIESIE ??? po co takie informacje ??? a ja uwazam ze na sen jest najlepszy estazolam... dla psycholi niby ... i to znaczy ze kazdy komu sie zle zasypia ma to jesc ? bimek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
sportnutrion,
1/ Nie O-10 tylko Q-10
2/ A Estazolam to juz przeszlosc, wyprubuj cyklopirydony (zolpidem, zolpiclone), lub nowoczensne BNZ -> np midazolam.

(tak sie czepiam dla zasady)
pozdro!!! (i wyslij mi oferte na priv)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie moglem znalezc na klawiaturze tego ku ale juz mam qqqqqqq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak łykac aminokwasy

Następny temat

ile przytyje po brani kreatyny ?

WHEY premium