SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krata na brzuchu w 15 minut

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
....

Panowie, jak to jest z tymi różnymi przedmiotami na brzuch typu "vibroaction" "sauna solution" itp.. kumacie o co mi chodzi? taki jakby pas, który sie przypina na brzuch i niby to zaje.biscie działa :)
Ciekawi mnie jak to jest naprawde? daje to cos?

ps. nie niechce tego kupic, tylko mnie ciekawi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1796
nudzi się po 2 dniach używania i kończy się na poparzonym brzuchu moja siostra kiedyś sobie to kupiła i tak naprawdę g**** to daje ;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4324
to jest szajs jakich dużo, moja siostra kupiła ten szajs to po 15 min przestało działać <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
pic na wode, fotomontaż

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 486 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16515
jak by to działało to wszyscy by mieli krate na brzuchu

Szerokości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
moge tylko powiedziec to co juz zostało powiedziane,,, szajs

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
temat walkowany dziesiatki razy, wynik kazdej dyskusji taki sam... szajs jakich malo. sam takie gowno przetestowalem... moge powiedziec jedno, gowno, gowno, gowno!!!!

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Pas jest świetny, tylko musisz kupić trochę inny. Taki do spodni, tylko kup za ciasny i napier.alaj aeroby ile wlezie żeby jak najszybciej się w niego zmieścić No i dietę oczywiście stosuj, no ale to mały pikuś więc bez problemu powinieneś dać radę

Pzdr !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Mój kolega ma taki pas działający na zasadzie sauny... i... 97 w pasie












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
97 w pasie ?? czyli jednak dziala ? kupie to sobie jak bede na masowce

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
to tylko wypaca wode podskorna i daje zludny efekt odchudzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to sie wogóle opłaca???

Następny temat

Obciążniki

WHEY premium