SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owijanie folią spozywczą oponki na brzuchu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez s.m.p.a. z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Słyszałem że podobno niektórzy kulturyści owijają sobie folię spożywczą wokół brzucha a następnie wykonują aeroby. Ma to spowodować jeszcze szybsze spalanie tłuszczu w okolicach brzucha, boczków. Do tego przed aerobami, kawa, BCAA, L-karnityna lub CLA. jest to prawda z tą folią ? Jeśli tak to dlaczego tak się dzieje ? Skóra owinięta folią nie może oddychać i bardziej się poci ? Efekt jak w saunie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Dzięki. Teraz mam już jasność. Ciekawe co na to wszystko naukowcy za pięć lat powiedzą, bo jak widzę w tej dziedzinie nauki, co chwila odkrywają coś nowego i np. coś co uważano kiedyś za szkodliwe np. jajka, teraz uważa się za zdrowe, z mlekiem znów jest odwrotnie.

W książce Artura Mizielińskiego wyczytałem kiedyś takie zdanie : " Kulturystyka to bardzo obszerna dziedzina nauki, trening, odżywianie , regeneracja, stres i dużo innych czynników to wciąż rozwijająca się nauka ".

- i to zdanie powyżej to jedyne co pewne w kulturystyce i to się nie zmienia.

Pozdrawiam Rufi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic to nie daje , po za tym co Cię kierowało żeby zakładać temat w tym dziale ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
wydaje mi sie ze ten temat bardziej pasuje do dzialu odchudzanie .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
No fakt, sorki. proszę admina o przeniesienie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moderatora jeśli już .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem u mnie na treningach kb robili tak jak chcieli spaść do odpowiedniej wagi na zawody. Jak to działa.. niewiem.. ale skoro tak robili to pewnie jakieś tam działanie ma.
Osobiście uważam , że to jest zbędne choć na pewno to działa w sposób taki, zmniejsza chłodzenie , jest większy wysiłek i człowiek się bardziej wypaca i męczy przez co łatwiej się zrzuca kalorie. Ogólnie chyba lepiej założyć pare bluz niż to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie wiedziałem gdzie to przenieść

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Dlatego właśnie założyłem taki temat. Z tego co wiem tłuszcz nie spala się tylko w jednym miejscu. Świadczą o tym badania, chociażby robione na zawodowych tenisistach. mierzyli tkankę mięśniową i tłuszczową u obu rąk tenisistów i wyniki badań były takie że owszem, w ręce która trzyma rakietę masa mięśniowa była większa ale tkanka tłuszczowa była taka sama w obydwu rękach.

z tego wynika że najlepiej się naubierać i pobiegać, wtedy tkanka tłuszczowa spali się na całym ciele. co do tej folii, to chyba jest tak jak piszecie, ale spytać nie zaszkodziło.

Jeszcze jedno pytanie :

Jeśli na brzuchu mamy tkankę tłuszczową o grubości np. 5 mm a na rękach o grubości 2 mm to jak będziemy trenować regularnie aeroby to tkanka tłuszczowa na rękach i brzuchu spadnie o taką samą grubość w mm, czy w brzuchu spadnie np o 3 mm a w rękach tylko o 1 mm. ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej to się owija na brzuchu i na nogach, głównie na udach , bo tam jest największa ilość tłuszczu.
Myślę , że to niema znaczenia ile się owinie tego na siebie, ale nie robiłem tego nigdy więc ciężko stwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nic nie daje tak samo jak pasy do owijania na brzuchu .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamienniki

Następny temat

Podstawowy sprzęt

WHEY premium