SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążniki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Witam, czy jak mam zwykłą metalową rurę z 130 cm to jak znajdę to tego jakieś okrągłe cudeńka co sąsiad zespawa do "gryfu" to czy będzie ok. A i co może być tym obciążeniem. Nie mam zamiaru brać cementu ani tych kółek z pkp. Więc to może być? Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Po co chcesz to przyspawac do rurki ?
A obciazenie to mogą byc jakies czesci od samochodu np , kolo zamachowe czy cos,albo felge zalej a najlepiej idz na zlom i poszukaj sobie czegos:)

Zmieniony przez - BBoyK0x w dniu 2008-07-04 15:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
po to, że jak nałoże na gryf "coś" to się przecież ssunie. Nie posiadam tokarki a u mnie w miescie tez chyba tokarza nie ma, wiec nikt mi na mojej rurce nie zrobi takich jakby ślimaków żeby wkręcić lub jakoś przymocować obciążniki. Jak macie inne propozycje jak to scalić to piszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
ja bym nie spawał do kupy, w końcu bedziesz silniejszy i musiał mieć wiekszy ciężar

wystarczy, że przewiercisz rure w jednym lub kulku miejscach na obu końcach i blokujesz obciązenia wsadzając jakąś śrubę czy cos

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Tylko, że ta rura w środku jest pusta, więc jak przewiercę to kawałek odpadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656


o takie coś mi chodzi

przewiercasz tylko tyle aby przeszła śruba, nic nie odpadnie

Zmieniony przez - kowalos w dniu 2008-07-04 15:43:07

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
o kurcze, dzięki mistrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
witam!
Mysle, ze kowalos ma racje.. ale po co przewiercac rure jak mozna zrobic zaciski... ?? Zrobisz jak uwazasz. Jesli rysunek bedzie niewyrazny prosze pisac .

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


...

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241


Kurde zle napisalem sorka

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
slawekbic ma racje po co masz wiercić dziury??? Do tego jeszcze bys ich musiał sporo zrobic, zeby była płynna regulacja. Ja mam takie zaciski i sie swietnie sprawują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krata na brzuchu w 15 minut

Następny temat

http://www.rucosm.com

WHEY premium