SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszty diety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
20 dychy dziennie trzeba wyrzygac nie ma bata co w sumie i tak wychodzi 600stow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
uwazam, ze mozna mniej, ale szkoda polemizowac - jeden wydaje tyle, inny tyle. proste.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261576
a ja aktualnie nie mam $ i jem moze z 1g białka na kg a w lustrze z dnia na dzień postepujący rollback bez kasy nima masy nic trzeba wyj***ać jakis bank albo jezdzić po wsiach i krasc kurczaki czy coś


chudzina przedstaw ta ekonomiczna opcje bo jestem ciekaw co masz na mysli mowiac taniej

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
20zl dziennie to mi na mieso nie starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
max 15zl filet z kuraka za 1kg,250g bialka, to ile tego miesa jesz?no chyba ze wolowina wchodzi w gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
wchodzi w gre wolowina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
raz-dwa razy dziennie jem wolowine i sadze, ze u mnie samo mieso wychodzi cholernie drogo ;)

do tego owsiane i ryz, ale to juz idzie w ilosciach hurtowych. smiesznie jest jak sie ludzie patrza gdy zabiera sie do koszyka wszystkie owsiane szczytna jakie sa w sklepie xd potem czesto podchodza, biora jedna paczke i ogladaja uwaznie z mina "co to do cholery jest, ze tyle tego wzial ?!"

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
dobra - wolowina 20pare zl/kg - dziennie kilo wolu arielek idzie?{: no chyba ze poledwice cisniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
umnie dieta ponad klocka wychodzi

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
dziennie idzie ok 600g udzca wolowego 'extra' (25zl/kg) i zaleznie od dnia 0,25-0,5 kg cycka (16zl/kg) do tego paczka ryzu brazowego 2,5zl paczka warzyw 4zl, czasami jakies jajka sie zje 6x45gr, platki owsiane, rodzynki, orzechy to grosze wychodzi na dzien, do tego woda, czasami jakies redbule przed treningien i juz tez sie zbiera mysle jakies 40zl dziennie, ciezko jest ale bez poswiecenia nie ma efektow;/
jakby ktos mnie nie kojarzyl to dodam ze obecnie waze 118 kg wiec przy tej wadze trzeba tyle szamac, jak wazylem 100-105 to kupowalem o,5kg cycka i wystarczalo, do tego wiecej nabialu czasami tunczyk byl, ale jak zaczelem wolowinke jesc to sila poszla wiec to mieso ma cos w sobie;) dodam takze i potwierdze ze ograniczenie nabialu polepszylo sylwetke;)

Zmieniony przez - arielek w dniu 2008-03-12 13:46:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH a przeziębienie...

Następny temat

WINSTROL jak dawkować?

forma lato