SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ulozeniu diety na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
cykl ma byc taki
1-4 meta
1-14 boldek
1-8 enan
8,9 hcg
9-16 prop
10-17 win wszelkie proponowane aluzje prosze tutaj
https://www.sfd.pl/bold_enan_wino_meta_-t496144.html
Wracajac do tematu cykl ma byc na sucha mase i chcial bym zdrukowac sie konretniej w ostatnich tygodniach , do tej pory moja dieta wygladala tak

posilek 1 200g twrogu 100g platek owsianych 50gorzechow wloskich i migdalow 2 banany

posilek 2 po treningowy 2500g piersi z kury 100g ryzu wazywa robone na paze marchewka brokuly kalafior

posilek 3 i 4 takie same jak 2

posilek 5 100g platek owsianych 50g migdalow 25 orzechow wloskich 3 cale jaja 4 bialka

posilek 6 200g twarogu i miarka izolatu bialka , teraz zmienilem na 100g twrogu puszka tunczyka wazywa i oliwa z oliwek

wegli nie dam rady wiecej , nie ma mi kto smacznie gotowac , wiecej nie wcisne juz , jedynie ziemniakow mogl bym jesc wiecej ale z tego co mi wiadomo niewskazane , na wiekszei ilosci mnie zalewalo , nie wiem cyz to przez wegle czy bialko bo jadlem dodatkowo jakies 100g izolatu dziennie , moja grupa krwi A z tego co wyczytalem najlepiej by bylo jak bym zostal wegeterianinem wiem ze twarogu za duzo ale to jedyna alternatywa na szybki smaczny posilek latwy do zjedenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
ludzie zaglada tu ktos?? czy to trzeba cukrowac w chwili prawdy zeby dostac jakiejs pomocy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do diet masz dział odżywianie i trochę cierpliwości nie każdy siedzi 24h przed pudłem.


"posilek 2 po treningowy 2500g piersi z kury 100g ryzu "

nie znam nikogo kto by tyle zjadł w jednym posiłku

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2009-05-13 01:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Bo ty niejadek jestes

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
***nolem sie o jedno zero , wstawilem tu bo to ma byc dieta na cyklu juz widzialem taki temat tutaj , a takie szpece jak body line tam niezagladaja za czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Wyslij mamone do Bodka i po klopocie, napewno to dobry wydatek!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcje dylemat

Następny temat

ECA stack, co zamiast aspiryny ?

WHEY premium