SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komunikat ze strony http://www.sfd.pl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Hmm, a byl tu kiedykolwiek jakis konkurs niezwiazany z zakupem jakichs odzywek czy innym wkladem pieniedzy? Bo tylko takie widzialem... a takie konkursy to wiesz - same sie finansuja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Chyba już nie ma tego komunikatu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
włąśnie, ja już nie widze, a po za tym jedyne co było nie tak w tym komunikacie to to, ze wyświetla się użytkownikowi za każdym razem na każdej stronie, jakiś limit dla jednej osoby powinien być, bo wiadomo, jak już z tego skorzysta to nie będzie cały czas co 5 min. wchodził w tą stronkę z komunikatu

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jednak dalej siępojawia

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-04-04 16:50:21

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3084
U mnie nie pojawia się mam mądrą przeglądarkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
juz nima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
no juz nie ma tego shitu. nareszcie. A swoją drogą ciekawe ile zarobili przez tan czas co on si epojawiał. Ile ludkow wykupilo wtedy abona

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
FOD - a kto mówił że z własnej kieszeni. Człowieku to forum dobrze na siebie zarabia, wraz z tymi nagrodami, dobrą pensją dla właściciela i pracowników.
Nagrody to tylko sposób na zachęcenie kolejnych osób do korzystania z jego dobrodziejstwa -> rozwój forum -> większa kasa. Już na samym sklepie ładnie tu zarabiają.... bez forum by go nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
dokładnie, jedno z największych forów sportowych w polsce, zrzeszajace mnóstwo osób chętnych fo zakupu odżywek = wieelu klientów = pieniądz

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gwintowanie gryfów

Następny temat

Robale na siłowni - problem

WHEY premium