SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robale na siłowni - problem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5965
Panowie właśnie jestem w trakcie pracy nad nowym pomieszczeniem na sprzęt i mam problem. Nie wiem skąd pojawiły sie robaki/chrobaki. Ojciec mówi ze to od wilgoci no i może coś w tym jest, ale czy znacie jakiś dobrych środków na pozbycie sie tego??

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41401
cyklon b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36265
napnij biceps i zrób groźną minę, a na pewno pospie***lają a tak na poważnie to na robale najlepsze są większe i silniejsze robale no albo jakiś gaz, trutka czy inne takie

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5965
VooDa tak zrobię hehe michal09 a co to jest cyklon b gdzie to można kupić i za ile. Bo naprawdę człowiek sie stara żeby było spoko a tu przyłażą takie s****usynki.

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25924
Cyklona B nie polecam ;d a co to jest? środek jakim mordowali w Auschwitz ^^ raczej łatwo go na naszym rynku nie dostaniesz ;p

"Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej, żebyś się obudził i przeprosił" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21983
kup jakiś "muchozol" w spreju i popsikaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33403
idz do sklepu z art chemicznymi i kup jakis raid czy cos takiego, sprzedawca ci doradzi

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26191
hmm ja polecam prusakolep

http://pl.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 95 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51647
michal09 niezły pomysł , a tak na serio to muchozol jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31404
Najlepsza reklama w historii telewizji

A co do tematu - idź do sklepu, sprzedawca coś Ci doradzi - sprawdź tylko co to za robale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 524 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6187
Zapalniczka + dezodorant i więcej nie wrócą.
Po trutkach wracają, a ognia boją się panicznie.
Tylko uważaj na firanki bo ja przez nie poprawnie wykonaną dezynsekcje okopciłem całą kuchnię . Ale jak robisz to w betonowym pomieszczeniu /piwnicy powinno być ok.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-04-04 00:04:45

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

komunikat ze strony http://www.sfd.pl

Następny temat

Proszę o pomoc (piosenka)

Fruzelina