SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komunikat ze strony http://www.sfd.pl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja już się przyzwyczaiłem :)
A zaraz pogrzebie w popupkilerze czy FW i zablokuje to okienko O :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Mam abona i nic nie wyskakuje

Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
mnie też nie, aby za 1 razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurva szkoda Wam 5zł na abona wydać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Ja P.i.e.r.d.o.l.e bez nas wszystkich to forum by nie istniało, więc jakiś szacunek się należy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
mi FOD wykupywał na 10 lat do przodu

widać ze jestem dla niego bezcenny

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mival nikt oprócz Ciebie nie widzi problemu w zrobieniu zakupów SFD - i tym samym przedłużeniem abona, lub wykupienia go przez esa. Niewiem w czym problem?

50 -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Ale bzdura... te forum to najwieksze forum sportowe w polskim internecie i jedno z najbardziej nabitych reklamami. Myslicie, ze reklamodawcy nie placa im? Placa i to nie malo... od firmy, ktora tym zarzadza zalezy jedynie dzialanie forum w sensie stricte, a cala wartosc tego forum to ludzie - ludzie, ktorzy nie dostaja zadnych pieniedzy za swoja wiedze przekazywana innym. Na utrzymanie forum kasa z reklam wystarcza bankowo i to na tyle, ze jeszcze ktos na tym spoko zarabia.... do tego sklep z odzywkami, pewnie pare innych stronek .... - te forum ma wartosc rynkowa rzedu pareset tysiecy zlotych conajmniej. Cala ta sprawa z abonem - jedna wielka farsa - zadziwiajace ilu fanatykow ten abon kupuje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak forum ma się rozwijać/dawać nagrody dla userów/robić konkursy?
Chłopie nikt z własnej kieszeni dodawać nie będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gwintowanie gryfów

Następny temat

Robale na siłowni - problem

WHEY premium