SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
mam pytanie czy jak dołże masy to środek klatki się poprawi mam 14 lat i trenuje Street workout wydaje mi się że to przez to że mało waże 52kg A wzrost 174cm I poziom tkanki tłuszczowej 6,5 %

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze tylko takie zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Tak środek się poprawi wraz z nabraniem masy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Wszystko się poprawi gdy zaczniesz nabierac masy ( oczywiście jak najmniej tłuszczowej )

Pisz w jednym swoim temacie bo jest ich już tu sporo odnośnie pompek itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Tak poprawi się przy czym trzeba pamiętać, że ten potencjał street workout w końcu się skończy do budowania masy więc trzeba będzie w końcu pobawić się ćwiczeniami z obciążeniem zewnętrznym żebyś dał nieco inny bodziec do wzrostu mięśniom.
Poza tym Bf masz niski ale na pewno nie 6,5% bo masz na pewno więcej. Przy czym jak na 14 lat to sylwetka prezentuje się bardzo fajnie i jest potencjał do tego żeby z czasem ta sylwetka na prawdę prezentowała się bardzo dobrze bo podstawy masz już sensowne zbudowane.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A te białko by mi pomogło zwiększyć masę




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak zrobiłem 3 dni barki pod rząd to lepiej odpocząć ? i czy dobry trening na drążku mam bo robię 3 serię muscle up I 5 bar dipów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ciężko powiedzieć czy dobrze w oderwaniu od całości planu treningowego, ćwiczenia masz dobre więc je wykonując nie powinno być źle.
Co do suplementu to nie jest tak, że kupisz białko i ono będzie powodować, że masa mięśniowe nagle będzie szła. No w jednym przypadku jeśli w całości dobrze ułożonej diety będzie brakować białka i tym suplementem je uzupełnisz wówczas można się spodziewać sensownych efektów. Natomiast jeśli dieta nie jest dobrze ułożona to samo dołożenie białka niewiele zmieni, po prostu kasa pójdzie w błoto.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakieś ćwiczenia na barki i przedramie mam do wykorzystania jedną hantle 10 kg na barki hantlą to robię wznosy przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ćwiczeń jest cała masa akurat w przypadku większość ćwiczących unoszenie przodem jest zbędnym ćwiczeniem bo właśnie przednia część naramiennego najczęściej ma aż za dużo bodźców bo mocno ta przednia część pracuje zarówno w ćwiczeniach barkowych jak i klatkowych.
Jeśli masz do dyspozycji regulowaną hantlę z 10 kg obciążenia to możesz zrobić już wyciskanie hantlem w chwycie neutralnym bo fajnie działa na barki, a także unoszenie bokiem ale trzeba używać dobrej techniki ćwiczenia żeby sobie nie uszkodzić barku.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I czytałem w artykule że pompki wąskie są lepsze na klatkę niz szerokie czy to prawda ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interwały redukcja, plan

Następny temat

Trening FBW+Kickboxing na masę

WHEY premium