SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedys tak wygladalem

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez norton z działu Fotografia.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199


Odgrzebałem fajową fotke ze starych-dobrych czasow-moja przygoda z ciężarami zaczęła się od 60 kg wagi, 32cm bicepsu, 100cm w klacie, 80cm w talii,uda 55cm...jak dzis wygladam- kto by nie czytal to w poscie https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=28673  sa moje aktualne fotki. Fajnie kiedys było

jak mowi stare powiedzenie pszczol- bicepsow nigdy za wiele
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja tam size'a lubie, choc przyznam ze XL jest czasem porywczy

_Don't run. U'll only die tired. Ur sniper._

w koncu mam abon-a i nic mnie nie pokona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a fe ale brzydal jestes ;-P :PPP

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
kurde, facet, całkiem niezle wyglądałeś:) Ja swojego zdjęcia, z początków kariery, nie pokażę (choć raz już pokazałem), bo się wstydzę;) Łapa miała 26, a klatka 81 - to mówi samo za siebie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
widac duuuuuze postepy

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
teraz wyglądasz lepiej

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p[oczataki sa trudne , ale tu mamy przyklad ze na pakernie oplaca sie chodzic....ps. moim zdaniem lepsza ci sie powina rzezba robic z takiego chudzielca nawet jak na mase jedzies...

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5289
Ja na poczatku mojej przygody z silownia mialem bradzo słabe wyniki,oto one:waga...42kg,biceps 27 cm klata ok 92cm talia ok 70 cm.No u Ciebie widac postepy i oby tak dalej.

Zajrzyjcie... https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=61655
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
co wy chcecie od niego napewno miał ponad 40 cm w łapie tylko mu wszystko spadło, toć przecież mówiłem to od samego początku.

Chcesz być duży, musi boleć... ;)

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
no to poczyniłeś postempy

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Size XL nieobraz sie ale ****a nielubie Cie czasem mam takie cos jak ktos wyglada jak frajer ... co nie wiesz dlatego mnie w****iasz zreszta przypominasz mi człowika któego nielubie ... sorry niznam cię a juz cię nielubie ... moim zdaniem jestes narcyz tak mi sie wydaje ... hmm zastanawiam sie dlaczego mam do ciebie niechęć sam niewiem ale jakos wyszo ze cie nielubie ... kazdy kogos nielubi ...

Pozdrawiam ...

Cannabis Wiski Annanas ... jeszcze bedzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
bo mnie nikt nie lubi...ale narcyz nie jestem- sam takich pedryli nie lubie...Ciebie lubie bo jestes b. kulturalny
Twoj uraz to pewnie wynik strachu lub zazdrosci- zwykle tak jest...zaraz pewnie zaczniesz sie wymawiac, ale tak to juz jest- pies jaksie boi to szczeka...

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam wszystkich

Następny temat

Udo z dodatkami ;-)

WHEY premium