SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kickboxing a workr out

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Witam mam takie pytanko ćwiczę kickboxing 3 razy w tygodniu poniedziałek środa piątek. No i chciałem dorzucić do tego coś żeby się wyrzeźbić i mam dylemat czy siłownie czy work out ?Te treningi bym robił we wtorek czwartek i sobotę. I co jest lepsze a no i czy e te dni mógłbym też biegać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
trening fbw byłby najodpowiedniejszy , tylko musisz pamietac ze zeby tak jak ty to napisałeś sie wyrzeźbić potrzebna jest odpowiednie odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie wiem czy się nie zajedziesz, wszystko zależy od odżywiania i suplementacji przy tej ilości treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
FBW , 2-3 razy w tygodniu oraz oczywiscie prawidlowe odzywianie konieczne jesli chcesz sie podrzezbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Dzięki za odpowiedzi to teraz muszę iść na forum diety ale jaką dietę polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli chodzi Ci o lepszą widoczność mięśni to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.

https://www.sfd.pl/TRENING,_DIETA,_SUPLEMENTACJA_DLA_KAŻDEGO_JUNIORA-t1016509.html

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-07-28 13:24:15

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
o wielki dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spalacze dla początkującego?z czym to się je?

Następny temat

Monotonna dieta

WHEY premium