SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA SILOWNI PLAN TRENINGOWY KICKBOXING

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
Witam od dnia 10.09.18 zaczynam chodzić na siłownie i kickboxing
Mam 16 lat 181cm wzrostu.
Moim celem jest uzyskanie większej masy ogolnie chce przytyć i stać się dzikiem bo moim zdaniem jestem dość chudy jak na swój wzrost.
Mój plan treningowy nad którym myślałem wygląda tak:
PONIEDZIAŁEK- KLATA TRICEPS BARKI
WTOREK-KICKBOXING
ŚRODA-BICEPS BRZUCH PLECY
CZWARTEK-KICKBOXING
Czy taki plan był by okej ?
W piątki trenować nie moge gdyz nie mam czasu.
Co do diety to jest trundo gdyż mieszkam na stancjii i nie umiem prawie wcale gotowac jedynie zostaje mi to co mama mi przygotuje na cały tydzien np krokiety albo pierogi.
Z góry dziękuje za kazdą pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Z supli na mase to pdostawa raczej kreatyna, wszelkiej maści białka gainery, bulki będą służyły uzupełnieniu braków


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-09-24 20:59:55
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
2 treningi siłowe w tygodniu to daj FBW aby dac stymulacje kazdej partii 2 x w tygodniu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
a nie lepiej będzie robić poniedziałek - klata barki triceps wtorek- kickboxing i nogi sroda-biceps plecy brzuch czwartek-kickboxing nogi? Dodam ze mam problem z dietą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
jak już chcesz tak dzielić to zrób sobie splita typu push pull

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
A jeśli chodzi o dietę jakieś wskazówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
a na tej stancji nie masz dostępu do kuchni, krokiety jeszcze ok, najgorze w nich to panierka i ten tłuszcz, moze niech zarobi Ci same naleśniki zmięsem bez smażenia. Napisz co np zjadłeś wczoraj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
mam dostęp do kuchni moge robić co chce, tylko bardziej tu chodzi o moje umiejętnosci w gotowaniu... Np na ten tydzien mam pierogi które gotuje jem po 10 po szkole w trakcie szkoly np jakaś bułka czy coś w tym stylu

Gotowac moge sie nauczyc ale nw co mam jesc zeby rosnąć, zaznaczam ze duzo tez rzeczy nie lubie typu wędliny itp


Zmieniony przez - ŁukaszTMD w dniu 2018-09-12 14:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nie trzeba być mistrzem, jaja są łatwe w obróbce jakaś jajecznica, omlety, placki owsiane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
To dałbym myślę że radę, pomoglbys zbudować jakąś dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Zacznij od zrobienia wypiski, rozumiem że na weeken wracasz do domu i masz dostęp do wszystkiego ?

Na ile mama Ci daje tego jedzenia, ile w ciągu dnia z tego jesz posiłków w ciągu dnia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 897
Mama daje mi jedzenia na cały tydzień mam na myśli obiad po szkole np pierogi czy też krokiety na śniadanie jem zazwyczaj kanapki z dżemem, albo bułeczki maślane. Podczas szkoły jem bułkę taką małą pizzę ze sklepu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę sylwetki oraz poziom bf

Wiecej