SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kb vs mt

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 417
hejka-chce wybrac pomiedzy kb i mt-chodzi przedewszystkim o to czy mozna porownac skutecznosc w realnej walce tych dwoch sw,szybkosc(tym samym latwosc) uczenia sie,co jest tansze(chce trenowac w wawie),czy bede musial kupic niezliczona ilosc ochraniaczy itp(sami wiecie kaska tez jest wazna)jezeli to jest temat obstukany to pokazcie gdzie o tym poczytac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ja bym polecal tajski cenowo jest chyba troche drozszy od kicka ale chyba warto niech sie wypowiedza ci ci znaja kluby w wawie i ich poziom a co do ochraniaczy to na samym poczatku nie beda ci potrzebne bo powiedzmy minimum 1 miesiac to sie uczysz podstaw jak jest porzadny klub to rekawice dostaniesz ale ja bym wolal miec swoje a nie po 10 osobach zakladac feee wiec jesli chodzi o zakupy to rekawice ochraniacze na piszczele ochraniacz na zeby i suspensor to wydatek od ok 120zl w gore choc na poczatek wystarczyc powinny rekaiwce i ochraniacz na zeby

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Muay-Thai, klubów w Wawie troche jest :)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 417
za tajski jak sie rozgladalem ok 100 za kb nie mam zielonego pojecia///a co jest latwiej przyswajalne?tzn czego sie szybciej naucze?jeszcze jedno- jestem raczej niski niz wysoki(176) tym samym mam maly zasieg ramion-bedzie to duzy problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
"Co jest łatwiej przyswajalne?"...to tylko zalezy od Ciebie, dla nietorych moze byc to MT a dla innych KB... Ja bym poszedł na Tajski

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja mam 178 cm i jakoś sobie radze ( MT ) jak uważasz że jetses niski to na MT i w klincz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Ja bym wybrał Muay Thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Wybralbym MT, jesli byla by to dobra sekcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Za 100 w Wawie możesz śmignąć sobie na MT do Valetudo Warszawa.Teraz troche ceny się zmieniły i za 100 możesz jednocześnie chodzić na MT,BJJ i zapasy więc myśle ,że się opłaca.Co do sprzętu to musisz mieć szczene i rękawice.Rozkład treningów i troche więcej informacji masz na www valetudo pl

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
jak wszyscy proponuje muay thai i zgadzam sie z niwixem-jak jestes nizszy niz przeciwnik powinienes skracac dystans a tu muay thai ma duzo do powiedzenia(kolana,lokcie i klincz)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
pawelek770 skad wiesz jaki jest jego przeciwnik jeszcze sie nigdzie nie zapisal. Nie fantazjujcie.

Polecam kick-boxing. Cenowo ok, 100 zl.


Zmieniony przez - Kask w dniu 2005-01-13 13:16:15

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do mojego postu zdrowiu

Następny temat

Jutro w TVP 3 Dokument o Muhamedzie Alim

WHEY premium