SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kawa na czczo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1214
czy wypicie kawy na czczo pomaga w przyspieszeniu metabolizmu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze pomaga w przyśpieszniu metabolizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
czysta woda nawet pomaga

kawa z rana naczczo ok ale po jednej sie cudów nie psodziewaj też ale lepsze niż nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
czy wypicie kawy na czczo pomaga w przyspieszeniu metabolizmu??

tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak bubby mówi, nie spodziewaj się cudów
ale i tak jest lepsza niż niektóre sratki herbatki- właśnie mam na biurku jakąś 'la carnita' z 20mg koffy, l-karnityną i purh -er, matka se kupiła ja tam w to ścierwo nie wierzę wolę trzasnąć koffe z dwóch dobrych łyżeczek- a wogole to wole efke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1214
w ogole jaka kawa lepsza? rozpuszczalna czy parzona??
z cukrem, cy bez? jedna lyzeczka może byc? z mlekiem? ze smietanka? czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1979
Ze śmietanką to nie pij, możesz pić z mlekiem chudym to bedzie zdrowsza dla żołądka. Ale uważaj z tą kawą naczczo bo nieźle może żołądek roz***ać jak będziesz mocną pił. Ja jak już piję z rańca to wlewam duzo mleka żeby złagodzić.
Która lepsza - to zalezy dla kogo; rozpuszczalna jest mocniejsza ale i ma zazwyczaj taki kwaśny posmak. Jak dla mnie tylko sypka ale musisz jej więcej nasypać.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 736
Nie pij kawy rozpuszczalnej bo to chemia i swinstwo, nie polecam tego, poszukaj sobie na jakiejs madrej stronie na temat rozpuszczalnej kawy, to ci oczy wyjda co to za chemia!!!

masa, masa i jeszcze raz masa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase

Następny temat

Do ilu kg zejść z wagą?

WHEY premium