SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

osłabienie przy bieganiu na czczo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialabym zaczac biegac rano, przed sniadaniem. OD dwoch dni robie przymiarki do takiego porannego joggingu i niestety nie wyglada to najlepiej.
Kondycje mem całkiem niezła a jednak juz po 2 minutach niezbyt intensywnego biegu (trucht) robi mi się słabo, kręci mi się w głowie i czuję się jakby "zamroczona".
Jak sobie z tym poradzić?
Kiedy biegam po południu lub wieczorem nie mam takich problemow wiec wnioskuje ze to brak sniadania. Jakies rady?
Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie
pamietaj ze chcesz redukowac tluszcz - a nie caly rok byc na redukcji i biegac z duza intensywnoscia
pamietaj tez ze to glownie kalorie beda swidczyly o tym czy bedziesz tracil mase czy ja zyskiwal

btw ---> Grasik to Ona nie On - wiec szacunek dla kobiety musi byc
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A jak z dietą - może osłabienie spowodowane jest niedostatkami pożywienia?

Może zaczniesz od jakiejś lzejszej formy aerobów - ja także rano nie jestem w stanie przeprowadzić treningu z taka intensywnościa jak po kilku posiłkach.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-05-07 21:00:11

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
cappuccino - spowodowane to jest zbyt niskim poziomem glikogenu -> stad przykre efekty typu oslabienie czy zamroczenie; mozesz wykonywac aeroby po poloodniu - z tymze wtedy rozpoczecie czerpania z tkanki zajmie zajmie troche dloozej /nie bedzie to jooz takie 'na czczo/; chyba ze zastosoojesz diete tlooszczowa - przy niej pora aeroboow nie ma praktycznie znaczenia, gdyz poziom glikogenu i tak jest niski

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi :)
Chyba faktycznie bede biegac wieczorem bo na diete tłuszczowa nie mam ochoty.
Jeszcze raz dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Możesz jeszcze spróbować kawki rano przed bieganiem, co zmniejsza zapotrzebowanie mięśni na glukozę, a stymuluje spalanie tłuszczu

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na godzinke/dwie przed bieganiem biore karnityne i pije kawe... nie wiem czy tak jest dobrze, ale nie czuje po takim "zabiegu" zmeczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Czyli w takim razie bieganie rano jest skuteczniejsze? Ja wole wlasnie rano, bo mam wiecej energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tak, bo szybciej wchodzi się w Fat Burning Zone

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
biegam razno 3 razy w tygodniu, mysle ze kwestia przyzwyczajenia sie. tez odczuwalem oslabienie, ale po czasie zmniejszylo sie. choc nadal rano nie jestem w pelni sil.. poki co biegam jedynie 15 min w umiarkowanym tempie :/

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dasz rade wiecej nie boj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
no mam nadzieje :) jaki wg was powinien byc optymalny czas takiego porannego biegania? Mam niewiele tluszczu do spalenia i troche podreperowuje sobie kondycje ;)

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na WINO , please help

Następny temat

Moja dieta dokładnie opisana - proszę o komentarze i opinie:)

WHEY premium