SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpadka na redukcji + trening na czczo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 896
Witam, od 2 tygodni wziąłem się za siebie w 100%. Redukuję na kaloryce 2600 (2800 to moje zero). W 2 tyg na wadze spadło około 2kg + z pasa spadło około 2cm. Wczoraj jadłem cały dzień zdrowo, uzupełniłem makro. Niestety pod wieczór na imieninach mamy głupio mi było odmówić i spróbowałem parę kawałków sernika + makowca(sernik miał tylko cienki spód + twaróg a makowiec to ciasto drożdzowe z makiem) i wyszedłem poza kalorie. I teraz pytanie czy powinienem się przejmować? Czy może to spowodować jakieś opóźnienie/utrudnienie redukcji? Takie rzeczy nie zdarzają mi się w ogólę, tylko wczoraj a takto trzymam dietę cały czas. Zostać na tej kaloryce i się nie przejmować czy może uciąć trochę węgle + białko? A 2 pytanie to czy mogę robić treningi na czczo na redukcji, nie czuję się zmęczony, trening wchodzi bardzo dobrze(tak jakbym był po posiłku) a to mi bardziej pasuje gdyż koło 11-12 mam lekcje a takto rano zrobię trening zjem posiłek i mam spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Cześć!

Jeżeli rozpocząłeś redukcję na minimalnej mniejszej kaloryce niż Twoje zapotrzebowanie, to bardzo dobrze, zwłaszcza, że już widać efekty (-2kg). Nie przejmowałbym się tym jednym wydarzeniem z sernikiem, ale jeżeli nie daje Ci to spokoju, to w jeden dzień odejmij sobie 200kcal żeby zrównoważyć te kawałki ciasta.

Natomiast jeżeli chodzi o trening na czczo, to jak najbardziej możesz go wykonywać na redukcji. Jedyną rzecz o którą bym zadbał, to spożycie aminokwasów przed treningiem, gdyż pozwolą zabezpieczyć mięśnie i zminimalizują ryzyko katabolizmu.
Polecam te: https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_EAA_Pro_Instant-opis40556.html
Dodatkowo możesz do aminokwasów dorzucić kreatynę.




Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-03-01 10:54:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
1. Nie przejmuj się wpadką, leć dalej, jakby nigdy nic się nie stało.
2. Tak, możesz trenować na czczo, nie ma problemu. Aczkolwiek w takim wypadku dobrze by było zjeść w ostatnim posiłku (dzień wcześniej) porcję węglowodanów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 896
Fighter wydaje mi się, że te 200kcal odjęte to i tak by było za mało gdyż parę kawałków sernika + parę kawałków makowca daję na pewno więcej kcal, myślę że nie będę sobie tym zawracał głowy gdyż to tylko 1 wpadka a takto cały czas trzymam zdrową dietę. Koniu spożywam wieczorem kolację zbilansowaną(białko, tłuszcze i węgle). Co do aminokwasów narazie ich nie kupię gdyż mam dużo innych finansów na ten miesiąc, jeżeli mi wystarczy to możliwe, że je zakupię. Posiadam kreatynę, aczkolwiek biorę ją po treningu w 1 posiłku, może tak być czy na czczo brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz robić treningi na czczo spokojnie, pod warunkiem, że po treningu do 2h już zjesz pełny posiłek. Wpadkę zapominasz i jedziesz dalej. Na przyszłość w takie dni kiedy może co się takie wydarzyć możesz dodać aktywności lub podciąć kcal tego dnia lub kilka dni przed po 200-300 dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki wybrać cel treningowy?

Następny temat

Jak wyjść z ciężkiej redukcji?

WHEY premium