SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karpiu/recomp 2012

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 87000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
rkarpinski

A co do moich fotek to jazda hejtować. Od razu zaznaczę, że ja jestem bardzo zadowolony ze zmian, to moje drugie masowanko i tutaj mimo +10kg (z czego mam nadzieję połowę chociaż uda mi się utrzymać) tylko 4cm w pasie więcej. Aktualnie 93-94cm.
Waga z rana: 106,5kg
Wzrost: 180cm




Waga Ci się nie popsuła? To nie wygląda na ponad 100kg ;>
I chyba Ci się coś rozmazało na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kurde, specjalnie ważyłem się na dwóch. I jest 106kg Wiem wlasnie, ze nie wyglada. Dzisiaj moze bede u lekarza to się zważę na takiej mechanicznej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
faktycznie przez brak pleców, talia wygląda na obszerną.
Ale obiektywnie :
- brak choć minimalnego spiętrzenia bicepsów i brak wyraźnego oddzielenia głowy długiej tricepsów (choć jesteś na masie to na takie sprawy można przymknąć oko)
- brak nóg, zarówno czwórek jak i dwójek i pośladków
- brak klatki, nie wiem czy genetyka może i tak, ale to żadne usprawiedliwienie - dokładaj na nią mięsa
- barki przodem całkiem OK - na prawdę, tylko że ich kulistość kuleje, ale wiadomo to nie jest robota na 2 miesiące
- no i łydki...

Dużo pracy (jak u każdego z nas), ale musisz nabrać jakiś kształtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
1. Za bicepsy się wezmę jeszcze, na razie po prostu staram się je ruszyć 1 raz w tygodniu żeby im przypomnieć, że są.
2. Nogi - wiadoma sprawa, ustawione jako priorytet od listopada. Będzie na nie pare tygodni.
3. Klatkę będę wałkował cały czas. Musi ruszyć.

I plecy, plecy, plecy. Skupiam się w sumie na ciągach ale chyba trzeba zelżyć ciągi i wziąć się 2xwk za plegar również. Pewnie będą szły razem z nogami w priorytecie. Co poradzić

Dzięki za opinię. Każdą

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
razem z nogami to bardzo kiepski pomysł, zrób to po kolei : najpierw nogi, potem plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Więc tak będzie. Klata tu raczej nie przeszkadza więc będę zmieniał bodźce i katował dalej

Jak te nogi podzielić? Mam urlop akurat co sobie poczytam i coś wymyślę.
Dać 2 dni z podziałem na czwórki/dwójki czy jakoś inaczej?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-09-20 11:08:22

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie.
Ciężko/lekko. Nie musisz dzielić, rób je całościowo na sesji treningowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
łapa wielka ale brak pleców psuje cały efekt, co do barkow to IMO. nie potrzebuja specjalnego traktowania, od reszty na pewno nie odbiegaja

ogolnie widac ze cwiczyc, w realu pewnie jestes byq

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-09-20 15:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Podobno jestem duzy ;) barki i tak beda na razie szly 2xwk bo do konca pazdz chce z nich wyciagnac maxymalnie ile sie da i pozniej prio na nogi. Klata caly czas 2x wk.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ile w udzie jak na taka wage?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenie na plecy?? ZDJ !

Następny temat

Plan treningowy co można zmienić

WHEY premium