SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem chudy i niski-czy moge sie dobrze bic?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
a czy nie ktore chwyty z krav magi mi pomoga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Napisałem właśnie że technika jest ważna. Żebyś tylko nie narobił komuś i sobie biedy... czasami nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Jeśli umiesz je zastosować na żywym, oporującym przeciwniku, tak, pomogą. Zależy też jakie: odradzam wyłupywanie oczu i łamanie kręgosłupa. Nie możesz przez osoby trzecie dogadać się z typami, żeby się odpie...lili od Ciebie? Nie masz silniejszego kolegi, kuzyna żeby się za Tobą ujął? poza tym, sporo daje umiejętność słownego odpowiadania na zaczepki, nie możesz milczeć, jak po Tobie jadą, staraj się odpyskowywać, żeby wiedzieli, że nie jest z Ciebie ciapeusz;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zapisz się na muay thai /boks to nie będziesz miał takich problemów.Te chwyty są g warte jeśli nie umiesz walczyć ,no dobra oprócz kopa w jajka...ew. ciosu w krtań, ataku na oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 697
Z kilkoma chłopa bardzo ciężko sobie poradzić. Obronisz się przed jednym a tu od drugiego dostaniesz w tył głowy i nic w takim wypadku nie pomoże.

Podstawowa ideą jest przezwyciężyć samego siebie. Ze sobą walka najtrudniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Moze i dużo zależy w psychice jak wy piszecie ale jak nie bedzie trenował to tak czy siak bd miał ten odruch ze jak ktos sie rzuci na niego to sie odwroci opusci garde itp. Po za tym jak Ci tak zalezy o na obronie to Krav Maga + Gainer na mase i mozesz smiało cwiczyc ale w klubie. Po za tym jak chcesz sie bronić przed 2-3 przeciwnikami to musiałbys być dobry w każdej płaszczyznie np Czarny pas w karate niebieski BJJ brazowy judo troche treningów boksu wtedy masz szanse ale to po długich cwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 697
Albo może po prostu przytyj, zrób siłę i nie bądź takim grzecznym drobniaczkiem.

Zmieniony przez - polishpuyol w dniu 2012-08-20 17:51:19

Podstawowa ideą jest przezwyciężyć samego siebie. Ze sobą walka najtrudniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Albo po prostu niech się zapisze na MMA, będzie miał wszystko w jednym;) Poza tym, owszem, znajomość sztuk walki na pewno da mu cień szansy na przetrwanie w przypadku ataku, ale bądźmy szczerzy: w przypadku bojki z doświadczonymi ulicznikami jeden na wielu, i tak ma nikłe szanse, w tym dziale takie sytuacje były już wiele razy omawiane. Autorze tematu, jeśli naprawdę już musisz się bić, dopilnuj, żeby to była solówka albo żeby mieć kumpli ze sobą jakichś, żeby pilnowali Twoich tyłów. Nie angażuj się w bójkę z wieloma, bo tak czy inaczej, nawet po kilku miechach trenowania sw, szanse masz raczej marne.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
A chociażby Peja w 97 roku na teledysku czas przemija. Widać że był chudy. Wiem że on ma 175 cm wzrostu wtedy też miał coś około i był bardzo chudy ale jakoś umiał się bić z tego co mówił w wywiadach i kawałkach. Wiem że chodził na judo i karate ale na ulicy nie ma zasad a on sobie radził. Skoro Ryszard potrafił wtedy utrzymać się na ulicy i wygrywać solowki to myślę że też może mi się uda. Prosiłbym was o mniej więcej jakieś techniki walki na ulicy itp.to będzie solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
On ma czarny w Judo bodajże to dużo zaważyło na walkach na ulicy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona szczeki

Następny temat

Nie za duża zmiana?

WHEY premium