SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem chudy i niski-czy moge sie dobrze bic?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
witam.mam 17 lat.173 cm wzrostu i 55 kg waze.jak widac jestem chudy i niski.mam pytanie czy z takimi gabarytami moge sie dobrze bic na ulicy,albo chociaz nie dostawac od byle kogo.w bicepsie mam 27.jestem srednio szybki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Matkoo,co to za pytanie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
normalne,chcialem sie was spytac czy mam szanse na to by jakos dac rade sie bronic na ulicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
A do czego Ci potrzebne w życiu bicie się na ulicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
zaczepia mnie kilka osob i nieche byc popychadlem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak masz gabaryty typowego dresa. Czapka z daszkiem czarny dresik adidasa, czarne buty nike do tego podręczny kuferek na pasku i możesz bić sie z każdym.

ups zapomniałem i 10 kolegów za rogiem.

Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2012-08-20 16:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Jak jest ich kilku to i tak ich nie pobijesz, zwłaszcza przy Twojej masie ciała. Polecam temat "mam problem na osiedlu/w szkole", być może ktoś doradzi Ci co zrobić żeby się od Ciebie odczepili jeśli opiszesz problem. Jest w podczepionych tematach w tym dziale.

@up zapomniałeś o białych skarpetkach

Zmieniony przez - McKaken w dniu 2012-08-20 16:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Tak na prawdę z doświadczenia wiem że dużo leży w psychice. Jeżeli czujesz się mocny,masz jakieś doświadczenie to może i dasz. Jednak osobiście twierdzę że ludzie inteligentni nie muszą się bić;) co nie znaczy że masz być popychadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Ale nie kilku na raz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
czytalem tamte tematy i nic tam dla siebie nienalazlem.pozatym nie bd sie bic z kilkoma naraz,tylko z jednym narazie.jest wyzszy i troszke masywniejsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Psychika-szybkość-technika-siła tylko tyle Ci mogę powiedzieć. To jest kolejność która decyduje o tym czy masz szanse;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona szczeki

Następny temat

Nie za duża zmiana?

WHEY premium